Українська правда

В Прикарпатському військо-спортивному ліцеї пролунав останній дзвоник (фото)

24 травня, в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулось свято Останнього дзвоника. Цей захід щороку вражає своєю патріотичністю, всіх присутніх завжди переповнює почуття впевненості в майбутньому та гордості за наше підростаюче молоде покоління справжніх патріотів, яке готове в будь-яку мить стати на захист нашої незалежності.

Сьогоднішнє свято розпочалось з урочистого виконання Державного Гімну України. Вихованці ліцею поклали квіти до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковського та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України. Привітати випускників, курсантів та викладачів ліцею завітав і міський голова Зіновій Андрійович, який у своєму виступі  подякував за щоденну напружену працю викладачам та всім працівникам ліцею, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, майбутніх захисників своєї держави. Побажав мирного неба, міцного здоров’я, успіхів,  невичерпних творчих сил та натхнення, а випускникам – гордо нести звання курсанта Прикарпатського військо-спортивного ліцею, буди справжніми патріотами своєї держави та творити нову величну історію України.

Після привітальних слів гостей навчального закладу, випускники ліцею вручили своїм педагогам квіти та незабудки, а восьмикласники своїм старшим друзям – «Пам’ятні листи». Під  супровід  «Пісні про рушник» матері почепили своїм синам  рушнички із написом «Щасливої дороги, ліцеїсте». Із рук своїх батьків ліцеїсти  прийняли  коровай на щастя, на здоров’я, на злагоду і мир.   Начальник ліцею полковник  Микола Мартинюк  вручив грамоти та дипломи переможцям олімпіад та конкурсів. Міський голова та начальник ліцею нагородили грамотами та перехідними кубками переможців спартакіади з військово-спортивних змагань. Кульмінацією дійства стала передача ліцейного прапора від випускників 2019 року випускникам 2020 року, яка завершилася складанням Клятви випускника Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Завершились урочистості проходження випускників урочистим маршем.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5