Українська правда

Храмове свято св. великомученика Юрія у с. Бистриця

6 травня єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) відвіддав парафію с. Бистриця, де відслужив святкове богослужіння з нагоди храмового свята, посвятив престіл та іконостас.
З Преосвященним владикою співслужили адміністратор храму о. Григорій Данчишин та протопресвітер Пнівський о. м. Богдан Михайлина. В часі богослужіння були присутні також священнослужителі єпархії.
Звертаючись до численної пастви, владика Василій виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про життя і подвиг св. великомученика Юрія.
“Воїн Христовий Юрій займав високу посаду військового начальника над царським військом. Одного разу, побачивши неправду і знущання над християнами, він сміливо і безбоязно виступив на їх захист і докорив самому цареві за його жорстокість та неправду відносно християн. Отже, коли йшлося про те, щоб захищати справедливість, боронити ближніх, стати в обороні віри та правдивого Бога, тоді молодий чоловік не жалів нічого, навіть наражався на небезпеку втратити життя. Св. Юрій боровся за волю проти поневолення, не терпів брехні, знущання над людьми і безправного життя в рабстві. Хоча він сам за це став порубаний мечем на свято Пасхи у 303-му році. Християнство підкорило його своєю наукою любові, рівності між усіма людьми й народами”, – сказав єпископ.
По завершенню кир Василій привітав о. Григорія Данчишина з 19-річчям священства. “Господи милосердний благослови нашого отця, його служіння людям і родину з роду в рід. Своїм священичим життям він допомагає пізнати віруючим дорогу до Бога і вирівняти покручені гріхом людські долі-дороги”, – побажав владика.
Також подячними грамотами за сумлінну працю було відзначено активних парафіян храму. Відтак єпископ уділив своє благословення помирувавши парафіян, після чого відбувся Чин освячення води, - інформує прес-служба єпархії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5