Українська правда

Зіновій Андрійович: Низький, доземний Вам уклін, дорогі Матері!

Дорогі жінки, любі наші матері! Для кожного українця образ Матері триєдиний, що уособлює в собі Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. І саме в травні, який вважається місяцем Божої Матері, ми відзначаємо особливе свято – День Матері, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до матері. Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої і жертовнішої за материнську, довічної, непідкупної, істинної, яка не знає зради.
Споконвіків мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає сил і натхнення, які допомагають нам долати життєві труднощі, вистояти у найскрутніші часи, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву.  У сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Материнські щирі щоденні молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на східних рубежах України та зберігати віру у мирне майбутнє.
Не вистачить слів, щоб подякувати Вам за Вашу любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за Ваші терпіння, витримку і мудрість, за  ласку і недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за тепло Вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти.
У цей святковий день, дорогі наші матері, прийміть щирі слова вдячності, любові і пошани! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашному дні. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями, зігріває кожну надвірнянську родину, а те добро і моральні цінності та чесноти, які Ви сієте в душах своїх дітей, стануть міцним підґрунтям задля процвітання і розбудови незалежної України та уславлення доброго імені нашого міста!
Низький, доземний Вам уклін, дорогі Матері!

Міський голова
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5