Українська правда

В Надвірній відзначили День працівників ЖКГ (фото)

Традиційно в третю неділю березня ми відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – професійне свято людей, які своєю сумлінною щоденною і цілодобовою працею забезпечують належну життєдіяльність міста. В четвер в Надвірнянській міській раді відбулись урочисті заходи з нагоди свята за участі міської та районної влади, керівників і працівників комунальних підприємств міста та району.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олег Йосипенко, який  зазначив, що без цілодобової роботи комунальних підприємств важко уявити життя нашого міста. Олег Йосипенко коротко зупинився на основних напрямках діяльності кожного з комунальних підприємств міста та району і подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашого міста,  докладають всіх зусиль задля добробуту його мешканців і громади.

Особливі щирі слова вдячності всім працівникам комунальних служб міста висловив міський голова Зіновій Андрійович, який зазначив, що у цій галузі працюють справді самовіддані люди, яким у досить нелегких умовах доводитися забезпечувати стабільну роботу комунального господарства. Завдяки сумлінній, самовідданій праці працівників комунальних служб, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність до справи, любов до рідного міста, велике бажання робити його красивим, а життя мешканців комфортним, розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, будинки забезпечуються цілодобовим водопостачанням, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території, парки, сквери.

 Працівників комунальних підприємств з професійним святом привітали також перший заступник голови Надвірнянської РДА та голова постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження та інвестиційної діяльності Богдан Зеленчук, перший заступник голови районної ради Ігор Писклинець та депутат міської ради Василь Будзак.  За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію було нагороджено спільними грамотами Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради працівників КП “Надвірнянський житловик” – Василя Космірака, Ярослава Михайлюка, Наталію Марцінковську, Любов Сіщук; КП “Надвірнаводоканал” – Юстину Максим’юк, Галину Дроздюк, Володимира Бойчука, Миколу Томина; МКП “Надвірнашляхбуд” – Івана Лукавського; КП “Теплокомуненерго” – Тараса Гордійчука,  Василя Півнюка.

Міський голова Зіновій Андрійович за багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята нагородив грамотами Надвірнянської міської ради кращих працівники комунальних підприємств: Типусяка Миколу,  Роспопу Василя, Меленевич Світлану, Басараб Любов (КП “Надвірнянський житловик”); Кабинець Галину (МКП “Надвірнашляхбуд”); Сівінського Олега, Садрук Ганну, Цимбалюка Дмитра, Триняка Ярослава, Йосипенка Мар’яна (КП “Надвірнаводоканал”); Демедюк Марію, Романюка Василя, Пилипчука Володимира (КП “Теплокомуненерго”). Також за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено почесною грамотою Президії обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої помисловості та побутового обслуговування слюсаря-сантехніка КП «Надвірнаводоканал» Тараса Хащука.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5