Українська правда

Круглий стіл з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні (фото)

26 лютого, в Палаці культури Надвірнянського коледжу НТУ відбувся круглий стіл, присвячений п’ятій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся за організації Надвірнянського коледжу НТУ, участь у якому взяли керівництво міста та району і учасники революційних подій голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, директор коледжу Ростислав Нагорний, депутат обласної ради Михайло Іваночко, депутат районної ради Сергій Штогрин, депутат міської ради та учасник російсько-української війни Олег Туєшин та студенти коледжу.
Розпочався захід зі спільного виконання Державного Гімну України. Зі вступним словом виступила ведуча заходу, заступник директора коледжу з виховної роботи Галина Савчинець. Учасники круглого столу мали можливість переглянути документальний фільм «Зима, що нас змінила».
Надзвичайно вразила всіх присутніх драматична вистава учасників театрального гуртка, під час якої студенти намагались передати весь трагізм подій лютого 2014 року. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.
Під час жвавої дискусії і викладачі, і студенти, і учасники Революції Гідності, ділились своїми думками і спогадами. Одна зі студенток зачитала вірш, присвячений пам’яті Павла Ільчука, випускника коледжу, який загинув на сході України, захищаючи нашу державу під час російсько-української війни. У своєму виступі міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що в першу чергу після революції відбулись зміни в свідомості людей. В 2013 мільйони українців вийшли на Майдан і виступили на захист права жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. Герої Небесної Сотні померли, захищаючи свободу, права людини, повагу, свободу думки і слова. Своїм героїчним прикладом вони показали, що саме молоде покоління готове взяти на себе відповідальність за майбутнє нашої держави. І саме сьогодні ми маємо шанс побудувати незалежну, могутню і процвітаючу державу, за яку віддавали життя цілі покоління справжніх патріотів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5