Українська правда

Гурмак взяв участь у вшануванні Героїв Небесної Сотні в селі Гаврилівка

Майдан став символом боротьби за Гідність кожного українця та Свободу української нації, символом утвердження прагнення народу до європейського майбутнього. За ці ідеали віддали свої життя Герої Небесної Сотні, пам’ять яких 24 лютого вшанували в Гаврилівській сільській бібліотеці Переріслянської ОТГ.
На запрошення завідуючої бібліотеки, депутата Переріслянської ОТГ Марії Мельник відвідали пам’ятний захід та поділилися спогадами про революційні події з присутніми голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин.
Звертаючись до присутніх голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак розповів про свою участь на Майдані і відзначив, що саме єдність зіграла вирішальну роль у боротьбі українців за свободу та гідність.
«Саме єдність в поглядах і прагненнях допомогла українцям здобути перемогу на Революції Гідності тож будьмо єдиними сьогодні і вірмо в перемогу над московією.»
Михайло Іваночко пригадав події Революції Гідності і наголосив, що ті емоції і почуття неможливо забути.
«Ми українські націоналісти боротимемось за Соборну Самостійну Українську державу до переможного кінця, заради наших загиблих побратимів. Тож закликаю, пам’ятати про Героїв Майдану і Героїв московсько-української війни щодня, а не тільки в дні скорботи, а також працювати на благо української нації заради тих, хто віддав життя за рідну землю. Слава Україні! Героям Слава» - наголосив депутат обласної ради.
Боєць московсько-української війни Олег Туєшин подякував мешканцям Гаврилівки за волонтерську допомогу, яку вони щораз передають бійцям на східний фронт і зазначив, що таким чином кожен докладається до української перемоги.
Звучали пісні "Про мальви", "О Мати Божа" та інші, також під мелодію пісні "Пливе кача по тисині" діти читали вірші. Були представлені книжкові виставки. Також була представлена зворушлива сценка про те, як з'являються Ангели на небі.
На завершення вшанували Героїв Небесної Сотні спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5