Українська правда

Зустріч із письменницею Оксаною Кузів

1 лютого зала центральної районної бібліотеки заледве вмістила прихильників творчості івано-франківської письменниці Оксани Кузів, яка прибула на зустріч з надвірнянцями із презентацією нових книг. Оксана Кузів відома на Прикарпатті та за його межами своїми книгами: «Адамцьо» (яка увійшла до переліку 80 найкращих українських книжок за останнє десятиліття), «Назови мене своєю», «ЩЕмить», збіркою поезій «В закапелках душі». Її книги, як прозові так і поетичні, залишають вагомий слід у душі, читаються непомітно – сторінка за сторінкою, а глибина пережиття така, ніби ти сам герой книги.
Оксана Кузів в Надвірній не вперше: вона вже презентувала тут свої попередні твори. На черговій зустрічі із надвірнянцями письменниця представила шанувальникам свої дві нові книги: роман «Собача любов» та збірку поезій «Задивлена в небо».
Сюжет роману «Собача любов» інтригуючий, розвиток подій тримає в напрузі на протязі всього читання – це нерівне кохання вчительки і учня. Під час зустрічі письменниця представила свою нову книгу, а також зачитала уривки з роману. І звичайно звучали вірші в авторському читанні, які нікого не залишили байдужими, кожен з яких зворушував і залишав в душі невидимий слід, викликав вир думок та емоцій, адже вірші Оксани Кузів вражають своєю глибиною, відкритістю, простотою, вірою, розумінням людської сутності.
Книги авторки не залежуються на полицях книгарень, а від читачів потік схвальних відгуків, тому презентовані на зустрічі книги миттєво розійшлися поміж бажаючих їх придбати. На завершення вдячні слова для письменниці від читачки та розвіртуаленого друга Оксани Кузів Надії Полатайко та подяка від модератора зустрічі директора ЦБС Галини Волошин.
«Кожен вірш, кожне слово має спонукати людину до роздумів..», – пише авторка і завжди дотримується цієї настанови в своїй творчості.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5