Українська правда

Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи

Надвірнянська дитяча художня школа вже не один рік активно приймає участь у організації та проведенні різноманітних культурно-мистецьких заходів, які проходять на теренах м.Надвірна та Надвірнянського району.

Завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому, натхненному і неординарному підходу директора Жанни Бондаренко, викладачів та учнів художньої школи, кожен захід виділяється своєю неповторністю та унікальністю. Не виключенням став і культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», до організації якого чи не найактивніше долучилась саме дитяча художня школа.

Вже за доброю традицією в рамках фестивалю проходить виставка–конкурс творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи. Цього року виставка під назвою «І знов дива у час Різдва» представлена у  Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії (м.Надвірна);  церкві Трьох Святителів (м.Надвірна, мікрорайон Ломоносова); церкві Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії (с.Пнів);  вітринах аптек та торгових закладів міста та  Надвірнянській міській раді.

Сьогодні, 9 січня, у Надвірнянській міській раді відбулось відкриття виставки-конкурсу творчих робіт «І знов дива у час Різдва» учнів Надвірнянської дитячої художньої школи за участі Правлячого Архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященного владики Василія Івасюка, Протопресвітера Надвірнянського Протопресвітеріату отця Андрія Бакоти, отця Михайла Мільчаковського, духовенства, міського голови Зіновія Андрійовича, директора художньої школи Жанни Бондаренко, викладачів школи, авторів робіт, працівників міської ради, мешканців та гостей міста.

Правлячий Архиєрей владика Василій Івасюк разом з всечесними отцями провів спільну молитву та освятив творчі роботи. На виставці представлено більше 50 робіт учнів художньої школи різної вікової категорії від 10 до 15 років у таких видах образотворчого мистецтва, як розпис ікони та малюнок. Преосвященний владика відмітив неабияку унікальність та неповторність робіт. Адже, щоб створити такі ікони, потрібно бути глибоко духовною людиною з великим серцем. Владика Василій Івасюк висловив щирі слова подяки викладачам, батькам, які виховують справжніх митців, розвивають їхні таланти, вчать любити Бога, Україну, відроджувати нашу культуру і традиції. Також щиро подякував міському голові за особистий внесок у розвиток культури нашого краю, за підтримку наших молодих талантів.

Директор художньої школи Жанна Бондаренко коротко представила роботи учнів. Наголосила, що в рамках фестивалю “Файне Різдво у Надвірній” виставка розгорнута у вітринах торгових закладів, в церквах та соборах, де можна побачити більше 500 творчих робіт (кераміка, розпис ікони, малюнок, текстильна скульптура, ткацтво. Графіка, живопис на склі тощо). В одному з торгових закладів встановлена дизайнерська ялинка, прикрашена керамічними прикрасами за мотивами Марії Примаченко. В Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії художньою школою створено вертеп із сіна – єдиний і унікальний в усій Україні, виконаний за авторською технікою, який отримав гран-прі в нашій області. Також вже другий рік поспіль біля головної ялинки встановлено Різдвяну шопку у виконанні викладачів та вихованців художньої школи в іконописному стилі.

Міський голова Зіновій Андрійович щиро подякував всім, хто завітав на відкриття виставки. Особливу подяку висловив директору художньої школи Жанні Бондаренко, викладацькому складу школи, всім вихованцям за чудові роботи. Така виставка творчих робіт стала ще однією прекрасною ноткою фестивалю «Файне Різдво у Надвірній», адже передає справжній дух Різдва, культуру, самобутність, автентичність, талановитість та багатогранність нашого краю.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку «І знов дива у час Різдва», яка діятиме в рамках фестивалю до 20 січня 2019 року.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5