Українська правда

Вітання Івана Гурмака з Новим Роком та Різдвом Христовим

Дорогі краяни! Сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Кожен рік з різними почуттями та настроями ми проводжаємо в історію. Для нашого краю 2018 рік був сповнений новими здобутками та відкриттями, на відмінно проведеними різного роду фестивалями, урочистими та пам’ятними заходами. З приємністю пригадаймо, як Надвірнянщина гідно відзначила національні свята України. Протягом всього року чи не кожен житель району побував волонтером, долучившись до допомоги нашим воїнам. Серед радісних подій пригадаймо і гіркоту втрат, які зазнав Надвірнянський район у московсько-українській війні. В молитві віддаймо належне нашим землякам-Героям. І сьогодні низько вклоняємося та дякуємо захисникам за мирне небо Надвірнянщини.
Депутатський корпус районної ради протягом 2018 року сумлінно працював заради добробуту рідного краю, відстоював інтереси мешканців на загальнодержавному рівні та в мірі власних сил і можливостей кожен депутат на своєму виборчому округу працював на благо громади. Моя робота, як керівника району максимально була спрямована на те, щоб жителі Надвірнянщини відчували підтримку місцевої влади. Ми плідно трудилися разом – влада та громада для того, щоб умови життя в населених пунктах району стали кращими. Сподіваюся, що у кожній родині за цей рік відбулися позитивні зміни.
Шановні жителі Надвірнянського району від себе особисто та від імені депутатського корпусу районної ради вітаю Вас і Ваші сім’ї з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай Син Божий у Новому році щедрою рукою Благословить українську націю на єдність, а українське військо на перемогу!
Нехай Ваші серця будуть зігріті родинним теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим Благословенням. Нехай з останніми хвилинами Старого року покинуть всі турботи та негаразди, а Новий - 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні звершення. Вірю, що для України 2019 рік стане роком Перемог, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
Щасливого Нового Року та Різдва Христового!

З повагою, голова районної ради Іван Гурмак

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5