Українська правда

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шанована святочна громадо! У ці зимові передноворічні дні, сповнені радістю величного торжества ми наближаємося до найвеличнішої події всіх часів – народження Христа. Протягом віків новорічно-різдвяні свята несуть світло добра та любові до кожної оселі, єднають людей довкола одвічних цінностей та є символом нерозривного духовного зв’язку цілих поколінь. В цей благословенний час з року в рік ми свято зберігаємо і передаємо свої християнські звичаї і народні традиції, збираючись на Святу вечерю у теплому родинному колі дорогих нашому серцю людей і у дзвінких прадідівських колядках та щирих віншуваннях прославляємо народженого Христа.
Новорічно-різдвяні свята мають особливе значення, адже знаменують собою завершення старого року і народження нових сподівань на краще. Рік, що минає, став частиною нашої історії, і запам’ятається нам у тих подіях, які сталися, й у тих мріях і планах, які вдалось втілити в життя. Він був непростий, але насичений важливими подіями, наполегливою працею, глибоким змістом та звершеннями, подарував нам нові виклики і радість перемог та досягнень. Новий рік, безперечно, принесе нам чергові випробування. Та попри всі труднощі наша надвірнянська громада, наділена незмінними духовними цінностями – мудрістю, щедрість, працьовитістю, небайдужістю та відповідальністю, спільно об’єднавши зусилля, з Божою допомогою, зможе звершити ще більше добрих справ.
Найтепліші слова подяки засилаю духовенству, волонтерам, добровольцям і військовослужбовцям, медикам, освітянам, діячам культури, журналістам, працівникам комунальних служб, підприємств та установ, підприємцям, громадським діячам, депутатам і всім надвірнянцям, хто робить наше місто неповторним, успішним і процвітаючим. Безмежна вдячність і нашим Героям, які в холодних зимових окопах продовжують невтомно захищати рідну землю від окупанта. Їхні міць та мужність, відвага і героїзм надихають кожного з нас, а наша підтримка, щоденні моитви та добрі слова додають їм сили і вселяють віру у перемогу.
Дорогі надвірнянці! В переддень величних свят прийміть найщиріші привітання з нагоди прийдешнього Нового 2019 року та світлого і радісного Різдва Христового. Нехай проміння Різдвяної зірки осяє наші душі любов’ю і теплом, зміцнить віру й надію на те, що з Різдвом Хистовим у новій силі відродиться і наша держава, що прийдешній рік принесе нам перемоги та здобутки. Щиро бажаю, щоб на українську землю зійшло Господнє  благословення, кожна надвірнянська оселя наповнилась добром, достатком та всілякими гараздами, а свято народження Сина Божого згуртувало всіх нас для щасливого та мирного майбутнього України!
Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!
Христос рождається! Славімо Його!

Міський голова
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5