Українська правда

ДСЮШ

Триває фестиваль "Файне Різдво у Надвірній" (фото)

Мешканців та гостей міста продовжує дивувати своїми незабутніми враженнями та багатогранністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», який організовує Надвірнянська міська та районна ради і Надвірнянська РДА.

Після феєричного відкриття міської ялики та фестивалю у День Святого Миколая, 20 грудня у районному будинку культури відбулась вистава «Казка Святого Миколая» для молодших школярів Надвірної. У День Святої Анни на фестивалі свої таланти продемонстрували неперевершені вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді у концертній програмі «І до нас приходить Миколай», а також студенти Надвірнянського коледжу.

25 грудня, коли більша частина світу святкує Різдво Христове, зі сцени «Файного Різдва» своїми виступами вражали  творчі колективи палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ. Надвірнянські студенти колядували, щедрували, прославляли народження Ісуса Христа, віншували всіх на щастя та здоров’я, танцювали, читали вірші та дарували файний настрій. Особливі теплі вітання линули до наших Захисників, які продовжують невтомно захищати рідну землю від окупанта. На завершення концертної програми міський голова Зіновій Андрійович висловив щирі слова подяки студентам  за чудові виступи, які передали справжній дух Файного Різдва в Надвірній.

Фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» триватиме до 20 січня. Відділом культури Надвірнянської РДА підготовлена велика мистецька програма. 28 грудня вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді запрошують на «Дитяче Файне Різдво». 29 грудня свої таланти продемонструють творчі колективи закладів освіти Надвірнянського району. 31 грудня та 13 січня відбудуться новорічні дискотеки. 3 січня виступлять творчі колективи клубних закладів сіл Пнів, Гвізд, Молодків та Лоєва, а 9 січня – гурт «Медовий полин» (Тернопіль). 11.01 на фестиваль завітають легенда гуцульського року – гурт «Гуцули» (м.Косів) та народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісоруб» (м.Рахів). 13 січня відбудеться районний фестиваль «Районного дійства», а 14  – пройде «Свято Пампуха» (районний центр дитячої творчості та НПВМ), під час якого свої кулінарні здібності продемонструють справжні ґаздині Надвірнянщини. 17 січня свою творчу програму представлять колектив «Черемшина» м.Вашківці, майстри мистецтв з Косівщини та  з Веховини. Закриття фестивалю відбудеться 20 січня за участі Надвірнянської та Тисменичанської музичних шкіл, національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та гурту «Полюс».

В рамках фестивалю діє новорічно-різдвяний ярмарок, під час якого мешканцям та гостям міста пропонують сувеніри, печиво, пряники, гарячі напої та різноманітну різдвяну атрибутику. Також в рамках фестивалю проходитиме виставка-конкурс творчих робіт «І знов дива у час Різдва»  учнів Надвірнянської дитячої художньої школи у церквах, соборах, Надвірнянській міській раді та вітринах торгових закладів міста.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста відвідати фестиваль та відчути справжній  дух Файного Різдва в Надвірній.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5