Українська правда

Літературна зустріч з письменницею Ольгою Деркачовою

11 грудня в читальній залі Надвірняської центральної районної бібліотеки відбулася літературна зустріч з прозаїком, доктором філологічних наук, професором Прикарпатського національного університету, членом Національної спілки письменників України Ольгою Деркачовою. Вона лауреат премій імені Івана Франка та Василя Стефаника, одержала відзнаку «Коронації слова» у номінації «Найкращий твір про кохання».
А ще Ольга Деркачова збирає книги для тих кому вони потрібні, організовує читання просто неба, квести, літературні бранчі, проводить творчописи для дітей.
Під час зустрічі із шанувальниками її творчості вона представила свої нові книги: збірку оповідань «За лондонським часом», нове перевидання роману «Коли прокинешся» та новий роман «Дім Терези». Всі книги вийшли у видавництві Discursus.
Герої її романів та оповідань боряться з байдужістю і внутрішньою порожнечею, шукаючи розуміння та душевного тепла. А коли знаходять близьку людину, то не бояться по-справжньому любити.
Роман «Коли прокинешся» – емоційна розповідь про жінку, яка після багаторічної коми мусить будувати своє життя заново. Книга «За лондонським часом» – це збірка малої прози, де тісно переплітається реальне з романтичним: мир,війна, самотність, любов. Головні герої, здебільшого жінки, намагаються знайти себе, вистояти в світі жорстокості і цинізму.
Новий роман Ольги Деркачової “Дім Терези” зародився з обіймів. Реальний зворушливий випадок з життя Ольги підштовхнув до написання цієї чуттєвої прози…
«Я вірю в силу обіймів. Розумію, що обійми не врятують ситуації, не підкажуть правильного рішення, але коли тебе щиро обіймають, тобі передається енергетика іншої людини, і ти розумієш, що маєш точку опори і можеш рухатися далі. Коли є той, хто може тебе обійняти, ти відчуваєш його тепло і розумієш, що не все так трагічно і погано» – так охарактеризувала письменниця початок зародження сюжету цього твору.
В теплій та затишній атмосфері незамітно збігли хвилини зустрічі та присутні поціновувачі літератури ще довго спілкувалися з письменницею особисто, одержуючи автографи на пам’ять, - інформує Надвірнянська ЦРБ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5