Українська правда

З подарунками до Надвірної завітали польські побратими (фото)

Щороку, напередодні новорічно-різдвяних свят, на терени нашого міста приїжджає польська делегація з міста Пруднік.  І цього року, 7 грудня до Надвірної завітали польські побратими. Мета візиту – підведення підсумків співпраці між нашими містами в 2018 році, а також зустріч з учнями шкіл Надвірнянщини.

За час понад 15-річної співпраці між польським та українським містами налагоджено тісні взаємовідносини в різних галузях, зокрема в освітній: підписано кілька угод про співпрацю між навчальними закладами, в рамках яких щороку  учні беруть участь в програмі міжнародного обміну досвідом, з метою пізнання та навчання історії держав, спілкування зі своїми однолітками, ознайомлення з культурою та побутом, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів тощо. В рамках цьогорічних відвідин польська делегація планує зустрітись з учнями навчальних закладів Надвірнянщини.

Сьогодні, 7 грудня,  делегація з міста Пруднік разом з міським головою м.Надвірна Зіновієм Андрійовичем завітала також до Надвірнянської дитячої лікарні. Польські побратими щороку відвідують Надвірнянський будинок дитини та заклади освіти Надвірнянщини з подарунками напередодні Дня св.Миколая, який в Польщі святкують 6 грудня. Такі благодійні акції відбуваються за ініціативи Ванди Якімко та за сприяння небайдужих мешканців м.Пруднік. Цього року представники делегації з Польщі привезли для надвірнянських дітей, які перебувають на лікуванні у дитячій лікарні, засоби гігієни, іграшки та солодощі. Гості відвідали також відділ інтенсивної терапії Надвірнянської дитячої лікарні.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович подякував польським побратимам за постійну допомогу та підтримку, зокрема, під час подій, якій відбуваються в Україні протягом останніх 5  років. Щирі слова вдячності також висловили головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5