Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України

Дорога надвірнянська громадо! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною датою в сучасній історії нашого народу. Цього дня Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державо­творення, прийняла Конституцію Укра­їни.  Це Головний Закон, яким Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяла підвищенню міжнародного авторитету нашої держави на світовій арені та визначила життя людини, її здоров’я, честь і гідність найвищою цінністю.
Звісно, демократичний розвиток, як показує історія України, ніколи не був легким. За цих понад два десятиріччя на долю нашої держави випало багато випробувань.  І нині ми знову повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі. Тисячі прикладів героїзму  і відваги, непохитності і жертовного патріотизму є тією високою ціною, яку заплатили і продовжують платити українці за свою державу і незалежність.
Сьогодні нам усім найбільше хочеться, щоб у  домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – мир та злагода. Я переконаний, що наша сильна і мужня нація зможе гідно вистояти у цих випробуваннях, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже   запорука успіху – у громадській злагоді, високій відповідальності та відданій праці на благо міста та всієї держави. Нехай в кожного з нас живе непохитна віра в те, що наступні покоління українців житимуть в країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно-розвиненою та правовою європейською державою, в країні, яка буде гідна великого подвигу цілих поколінь борців за незалежність і свободу України!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова  
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Лютий 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3