Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України

Дорога надвірнянська громадо! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною датою в сучасній історії нашого народу. Цього дня Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державо­творення, прийняла Конституцію Укра­їни.  Це Головний Закон, яким Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяла підвищенню міжнародного авторитету нашої держави на світовій арені та визначила життя людини, її здоров’я, честь і гідність найвищою цінністю.
Звісно, демократичний розвиток, як показує історія України, ніколи не був легким. За цих понад два десятиріччя на долю нашої держави випало багато випробувань.  І нині ми знову повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі. Тисячі прикладів героїзму  і відваги, непохитності і жертовного патріотизму є тією високою ціною, яку заплатили і продовжують платити українці за свою державу і незалежність.
Сьогодні нам усім найбільше хочеться, щоб у  домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – мир та злагода. Я переконаний, що наша сильна і мужня нація зможе гідно вистояти у цих випробуваннях, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже   запорука успіху – у громадській злагоді, високій відповідальності та відданій праці на благо міста та всієї держави. Нехай в кожного з нас живе непохитна віра в те, що наступні покоління українців житимуть в країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно-розвиненою та правовою європейською державою, в країні, яка буде гідна великого подвигу цілих поколінь борців за незалежність і свободу України!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова  
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Листопад 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2