Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Героїв України

Дорога надвірнянська громадо! Тільки той народ, який шанує своїх Героїв, може вважатися великим. Ще ніколи не були ми ближчі до розуміння того, хто такі Герої, як саме у нинішній час, коли сотні українських патріотів віддають свої життя в ім’я великої ідеї – Вільної Самостійної Незалежної Держави. Загартована роками історичних лихоліть та поневірянь, українська нація щоразу в кожному поколінні народжувала Героїв, котрі піднімались на боротьбу, жертвували власним життям, виборюючи перемогу. Для вшанування пам’яті всіх Героїв України, які віддано любили свою рідну землю, за покликом серця взяли до рук зброю і кинулись у вир боротьби за її незалежність, прийнято святкувати 23 травня як День Героїв.
У 1941 році Другий Великий Збір ОУН постановив відзначати 23 травня Свято Героїв – свято величі українського нескореного і незламного духу. Адже в світі не має більше такої самопосвяти ідеї визволення своєї Бітьківщини, як у Героїв України. В день 23 травня постають перед нашими очима ті, хто гордо ніс тягар визвольної боротьби: лицарі Київської Русі, козаки Гетьманської Доби, відважні опришки, січове стрілецтво, вояки Армії Української Народної Республіки та Української Галицької Армії, бійці ОУН, повстанці УПА, Крутяни та Герої сучасності: Герої Небесної Сотні і Герої російсько-української війни. Герої, пам’ять яких вшановуємо сьогодні, є втіленням одвічного прагнення української нації до волі, сили, могутності, до права бути неподільним і єдиним господарем на своїй землі, за яку цілі покоління проливали кров.
Безсмертні подвиги Героїв України додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. Ми повинні бути свідомі того, що не завжди маємо змогу боротися зі зброєю в руках за наш вічний ідеал, але завжди маємо змогу його наближувати нашими щоденними вчинками та добросовісною працею. Адже життя дає нам щоденну нагоду класти і нашу цеглинку до виконання Заповіту, який залишили нам у спадок наші Герої.
Відкриймо для себе великі заповіти Героїв України, заповіти написані кров’ю і потом впродовж тисячоліть для нас, нащадків,: “Українці! Нема трудів, немає жертв, немає смерти, є тільки ціль, за яку ми і наші попередники від тисячоліть свої голови клали. Здійсніть наш заповіт”. Щоб в кожному дні року можна було про Героїв сказати, що вони “хоч полягли, живуть…”, живуть у чинах мільйонів, скованих однією думкою, з’єднаних однією волею, одним почуттям. Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить, чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ.
Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Будьмо гідними великої слави Героїв, хто інтереси України та її державності  поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя на її захист, адже ідея волі України безсмертна і вічна.
Будьмо сильними, єдиними, згуртованими і гідними світлої пам’яті наших Героїв!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2