Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Відбувся районний семінар бібліотекарів на казкову тему

В рамках рекомендацій Національної бібліотеки України для дітей в Надвірнянській районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури 15 травня відбувся семінар на тему “Казковий світ Ш. Перро. Роль казки у вихованні та розвитку дитини”. В семінарі взяли участь бібліотеки ЦБС та ОТГ. Відкрила семінар і надала консультацію по темі заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук. Вона розповіла про чарівний світ казок Шарля Перро з нагоди його ювілею – 390 років з дня народження та про вплив казки на внутрішній світ дитини як головну духовну інформацію.
Провідний бібліотекар абонементу районної бібліотеки для дітей Галина Дем’янчук, завідувач Г Молодківської бібліотеки-філії Галина Середюк, завідувач Ланчинської міської бібліотеки для дітей Ланчинської ОТГ Наталія Яремин провели мультимедійні презентації про різні форми бібліотечної роботи, в яких вони використовували та популяризували казку: вікторини, загадки по казках, майстер-класи, лялькові вистави, інтегровано – терапевтичні заняття “Релакс-читання” та ін. Вони ствердили з досвіду роботи, що через казку можна прищепити дитині любов до читання, виховати дитину, бо у казках завжди перемагає добро, через казку дитині легше зрозуміти, що таке “добре” і що таке “погано”.
Дуже цікавими були консультації та тестування по казках з учасниками семінару, проведені методистом районного центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти Наталією Холодецькою та психологом районного центру дитячої творчості Зориславою Головатюк. Вони акцентували увагу на великій ролі дитячих казок у вихованні дітей, підкреслили, що правильний підбір казок для різних вікових особливостей дітей позитивно впливає на емоційний стан дитини, дозволяє коригувати і покращувати їх поведінку.
Також відбулась презентація книги вчителя-методиста вищої категорії початкових класів ЗОШ №4 Людмили Гаврильчук “Казкоуспіх. Від А до Я – казкові почуття”. Автор розповіла про книгу, яка адресована для педагогів, батьків, вихователів та всіх зацікавлених читачів, зауважила, що, вибираючи казку для дитини, обов’язково треба враховувати особливості психоемоційного розвитку малюка, адже казка є важливим зв’язком між мовною та розумовою діяльністю.
Працівники районної бібліотеки для дітей за допомогою дитячого лялькового театру “Лялька і книга”, який працює при бібліотеці з 2013 року, представили присутнім лялькову виставу – казку «Як зайченята матусь шукали». Учасники семінару ознайомились з книжковою виставкою-інсталяцією “Тут хтось чекає казку і вірить в чудеса”. На закінчення відбулось жваве обговорення почутого, побаченого, бібліотекарі висловили своє задоволення та відзначили цікавий, змістовний рівень семінару, - інформує Надвірнянська ЦРБ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3