Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Презентація книги "Важкі часи в Україні" Михайла Семкіяша

В літературно-мистецькій вітальні центральної районної бібліотеки відбулась зустріч та презентація книги «Важкі часи в Україні» історика, краєзнавця Михайла Семкіяша. У заході взяли участь бібліотекарі ЦБС, краєзнавці, історики, підприємці, які долучились до видання книги.
Михайло Семкіяш народився 22 квітня 1953 року в с.Новосілки Буського району Львівської області, згодом з батьками переїхав до Надвірної, де пройшли дитячі та юнацькі роки. З 1971 по 1976 роки навчався на історичному факультеті Львівського держуніверситету ім.І.Франка.Працював учителем історії Надвірнянської ЗОШ № 4, викладачем Надвірнянського коледжу, методистом суспільствознавчих дисциплін відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації. Михайло Семкіяш – автор книг «Стежками Історії», «Україна в умовах незалежності(1999-2011), «Друга половина ХХ століття-втрачені ілюзії», «Від Фултона до Бєлграда», «В плині віків».
В своїй новій книзі «Важкі часи в Україні» автор прагне показати, з якою великою наполегливістю український народ добився незалежності, і сьогодні, в окопах Донеччини і Луганщини, відстоює її. Матеріал охоплює період від першого російсько-українського військового протистояння 1918 року до російсько-української гібридної війни 2014-2018років. Михайло Семкіяш висвітлив також тему Волинської трагедії 1943 року, боротьбі ОУН-УПА з фашистською Німеччиною та військами її союзників, розвиток вітчизняної економіки, процеси, які відбуваються в релігійному середовищі та ін.
Ведуча презентації – завідувач відділу краєзнавчої літератури ЦРБ Раїса Грушецька, представила автора та розповіла про нове видання, а також про попередні книги Михайла Семкіяша. Автор акцентував увагу присутніх на окремих темах, висвітлених у книзі, зауваживши, що путінська Росія розпочала активну агресію, гібридну війну проти нас, коли побачила, що Україна насправді почала ставати незалежною. Це виявилось у протестах на Майдані, під час Революції Гідності. Презентовані матеріали книги доповнили відеофільми на теми, які висвітлені у книзі.
Присутні високо оцінили нову книгу Михайла Семкіяша. Краєзнавці Іван Кметюк, Ігор Андруняк, підприємці Л.Гринішак, Анатолій Косован, письменниця Галина Христан зауважили, що книга актуальна, потрібна, вона допоможе молоді – учням, студентам краще пізнати новітню історію України, сприятиме піднесенню національної свідомості у справі розбудови Української держави. Директор ЦБС Галина Волошин подякувала автору за цікаву, змістовну зустріч і подаровані книги для бібліотеки, побажала успіхів у подальшій творчій роботі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Березень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31