Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Скарбниця досягнень надвірнянського ліцею поповнилася призовими місцями

Спільна, наполеглива праця учнів і вчителів Надвірнянського ліцею в цьому навчальному році дала високі результати. Скарбниця досягнень надвірнянського закладу поповнилася 35 призовими місцями на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, не кажучи вже про районний рівень (112 призових місць).
Гідно представляли новітній заклад Надвірнянщини команди з фізики, економіки, історії, хімії, астрономії, географії, німецької та французької мов, ІКТ. Учні ліцею Грицюк Володимир і Смеречук Адам будуть захищати честь Івано-Франківщини і з фізики (викладач Бакай О.П.), і з астрономії (викладач Ілько М.М.).
Петруняк Дмитро (викладач Ковальчук О.О.) буде змагатися на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.
У Надвірнянському ліцеї плідно працює наукове товариство «Олімп», яке має уже свої вагомі здобутки. Цього року на обласному ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН України юні науковці вибороли 10 призових місць. А саме:
1 місце - Шпинта Надія Володимирівна (географія та ландшафтознавство, науковий керівник Ковальчук О.О.),
Ковальчук Олександр Олегович (гідрологія, науковий керівник Ковальчук О.О.),
Грицюк Володимир Васильович (теоретична фізика, науковий керівник Бакай О.П.).
2 місце - Тітов Ігор Тарасович (теологія, релігієзнавство та історія релігії, науковий керівник Качала Л.В.),
Штогрин Станіслав Андрійович (історичне краєзнавство, науковий керівник Качала Л.В.),
Гуцуляк Анастасія Анатоліївна (геологія, геохімія та мінералогія, науковий керівник Ковальчук О.О.),
Шпинта Христина Володимирівна (кліматологія та метеорологія, науковий керівник Ковальчук О.О.),
Петруняк Дмитро Васильович (мікроекономіка та макроекономіка, науковий керівник Ковальчук О.О.),
Віфлінзідер Ольга Володимирівна (фінанси, грошовий обіг і кредит, науковий керівник Ковальчук О.О.).
3 місце - Тороус Юлія Сергіївна (прикладна математика, науковий керівник Тороус Н.В.).
На Всеукраїнському ІІІ етапі конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН України наш заклад представлятимуть 5 учнів: Віфлінзідер Ольга, Шпинта Надія, Ковальчук Олександр, Грицюк Володимир, Гуцуляк Анастасія.
Також відбулися обласні, всеукраїнські турніри з математики, географії і економіки. На обласному турнірі з математики команди ліцею: «Факторіал» і «Радикал» - посіли відповідно 2 і 3 місця, а збірна цих команд на Всеукраїнському турнірі у м.Вінниця посіла почесне 3 місце (керівник команди Івановський І.Б., науковий керівник Федак І.В). Не відстали від своїх колег – математиків і економісти.
На обласному турнірі з економіки команди «Черлені пацьорки» здобула 1 місце, а команда «Гендляр» (керівник Ковальчук О.О.) - 2 місце. На Всеукраїнському турнірі юних економістів «Черлені пацьорки» здобули 3 місце.
Надвірнянський ліцей – це заклад, в якому здобувають не тільки міцні знання, але й прагнуть їх втілити у життя. Випускники ліцею навчаються в найпрестижніших вищих навчальних закладах України. Багато з них уже стали відомими бізнесменами, політичними діячами, науковцями, митцями.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6