В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Бібліотечні студії у Надвірній

Сьогодні актуальним, як ніколи, є професійний розвиток бібліотекарів як один із чинників успішного реформування галузі, яке зараз відбувається у зв’язку із децентралізацією. Реалії сьогодення – це нові виклики і треба їх не лише приймати, але й чітко на них реагувати. Постає питання не лише про збереження бібліотечних установ, зміну культурного простору, в якому вони працюють, але і про особистість самого бібліотечного працівника як основного ресурсу бібліотеки. Тож на порядку денному – вдосконалення, підвищення фахового рівня та ефективності в роботі.
Організаційно-методичний відділ Надвірнянської ЦБС прикладає чимало зусиль щодо підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, використовуючи різні форми і методи методичної роботи. Одним з таких є бібліотечні студії, програму яких на 2018 рік презентовано 1 лютого. Як відзначила завідувач відділу Зіновія Заяць, студія – навчання, творча майстерня, де всі працюють разом, тож в такому форматі проходитимуть студії бібліотечні. Наступного разу колеги з сільських філій ділитимуться досвідом роботи під час мультимедійних презентацій, адже обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально. Також ознайомила колег із організаційно-методичним забезпеченням діяльності ЦБС у 2018 році в цілому, акцентувала увагу на ключових питаннях. «Сільська бібліотека: своєю працею формуємо імідж» – методист Лідія Микитюк зробила аналіз письмових звітів про діяльність у 2017 році, відзначивши змістовність, креативність, творчий підхід. Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук підвела підсумок роботи з читачами дітьми у 2017 році.
Провідний методист Марта Кушнерчук провела дайджест за папкою-накопичувачем «Бібліотеки і ОТГ», звернувши увагу на правові аспекти реорганізації публічних бібліотек.
Надіємось на спільну плідну працю протягом року в справі вдосконалення професійних знань і вмінь, підвищення кваліфікації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3