В ТВО №87 ПЕРЕКОНЛИВО ПЕРЕМОГЛА ПАРТІЯ Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

Святом танцю та знайомствами з професіями відзначили День захисту дітей (фото)

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 1 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч подарунків - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

 

З нагоди свята на майдані Шевченка в місті Надвірна пройшов ряд розважальних заходів, зокрема свято танцю за участі дитячих танцювальних колективів району. В заході взяли участь колективи Гвіздського, Зарічанського, Ліснотарновицького СБК, зразковий дитячий колектив Делятинського НД, народний аматорський ансамбль «Водограй», народний аматорський ансамбль «Горянка», зразковий дитячий ансамбль «Горяночка», народний аматорський ансамбль бального танцю «Едельвейс» РБК.

З метою популяризації актуальних професій на ринку праці та можливість побувати у ролі майстра певної професії для дітей, фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості, було проведено захід під назвою «Майстерність професій».

Майдан Шевченка був наповнений дитячим сміхом та веселощами, малеча розмальовувала асфальт, у повітрі літали мильні бульбашки і все це вкотре доводило, що заради майбутнього необхідно захищати мирне небо України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #26 Мама 22.08.2019, 11:55
Ото я вже завтра подивлюсь на той виступ ,якщо моя дитина знову буде пасти задні я це так не залишу .і так доб’юсь звільнення тої горе викладачки .Мирославо ви ж бачите що діти вас не люблять .будьте добріші до них ,відноситесь до дітей як до дітей а ні як до скотів
Цитата
 
 
+6 #25 Мама ,колишня з Горянки 13.08.2019, 11:39
Згідна на в і 100 % в Олени Іванівни такого не було ,всі діти були задіяні одинаково .не залежно від статусу їхніх батьків чи дідусів і бабусі .Всіх дітей було одинаково видно .мирослава каже шо по росту викладає ,не правда .на переді все одні і ті ж ,вищі і грубіші ніж ті дітки що в других і далі рядах .А вмінням танцювати нічим нп відрізняються від інших .всі танцюють так собі не порівняти як це було при Здольник .Сумно що Олена Іванівна мусіла покинути наше місто .Заміни їй не найдуть ніколи
Цитата
 
 
0 #24 Гість 2 13.08.2019, 00:12
О то буде виступ на день незалежності?
Чи то не всі танцюють?
Цитата
 
 
+3 #23 Тато незадоволений 12.08.2019, 22:48
Ну а нє ,лишилась ,вчить дітей і далі .побачимо шо буде на день незалежності .то саме .пропоную якшо картина буде повторятись я стосовно розділення дітей на тих кого люблю і з яких батьків маю вигоду і на тих кого не люблю ,і чиї батьки вигоди не приносять Мирославі .збирати збори разом з нею з директором РБК ,з представником влади і вирішувати питання про її звільнення ,тому шт так не можна робити .діти мають бути рівні .
Цитата
 
 
+4 #22 Гість 01.08.2019, 18:39
А що щей залишається й на другий рік?
Цікаво скільки ж дітей знов перестануть ходити?
А в кінці року привезе чужих дітей і виставить як горяночку!
Шкода наших дітей,. ..
Цитата
 
 
+3 #21 Флєк 01.08.2019, 01:21
Люди схаменіть її ,вже готуються іхати в Грецію ,з людини по 350 євро .цікаво скільки вона з того має .Заробить на ще один ювілей в Тарнівчанці .Шкода шо всі приближені відмовились від поїздки .кого там на перед виставить .як всі свої не ідуть .я впевнений що відмовляться іхати всі .за свої гроші катати і годувати миросю не схочуть
Цитата
 
 
+2 #20 Батько 23.06.2019, 12:30
Жахлива постановка танців у школі 3 .
Цитата
 
 
+5 #19 Небайдужі батьки 12.06.2019, 13:58
Чому того року,коли було питання щодо доцільності перебування мирослави керівником,було занадто багато коментарів і обговорень в фейсбуці,чому ж тепер тишина,чи не вигідно виносити це питання на обговорення,а то вспливе ще щось...?шкода дітей які залишуть танці,і так немало залишило дітей...шкода!! !!
Цитата
 
 
+4 #18 Батько 09.06.2019, 21:17
А тому немає в нас ,що наш керівник не заслужив щоб її вітали і оди співали ,але сраколизи є всюди і завжди .І то му що вона сама розділила колектив на любимчиків і тих кого недолюблює .Діти це відчувають .От і тому така атмосфера в колективі панове .
Цитата
 
 
+5 #17 Mama 09.06.2019, 00:43
Деколи спілкуюсь з батьками з інших груп,з бальниками,там нема ніяких проблем,діти задоволені керівником,а як гарно вони вітали його на святі танцю,так щиро,душевно... .чому ж цього немає в нас?
Цитата
 
 
+5 #16 Батько 2 09.06.2019, 00:08
А простим просто не їхати,це ж поїздка така собі,про неї знає хто?аж ніхто,крім Мирослава,сама знайшла,сама зібрала і вперед,а ви батьки ще й оплатіть за неї...проігнору вати поїздку і все....за ці гроші мож дитину оздоровити нормально...
Цитата
 
 
+4 #15 Батько 08.06.2019, 23:10
А тепер дуже організовують поїздку за кордон ,вартість якої 450 євро з людини не залежно чи тобі 5 років чи 15 .це жах ,при теперішніх зарплатах Мирослава організовує такі поїздки ,і ще й допитується хто буде іхати щоб список складати ,ще таких дорогих фестивалів не було .Це найдорожча поїздка .І знову ж таки радиться тільки з своїми протеже .А простим смертним що робити .
Цитата
 
 
+5 #14 Батько 06.06.2019, 17:21
Давайте вже щось вирішувати,пиші ть звернення ,розміщуйте в фейсбуці,несіть в культуру,а то знов занадто активні мамусі відстоять свою добреньку Мирославу,а діти ще один рік будуть страждати,зайня вся б сам ,та не маю можливості,нара зі не вдома...
Цитата
 
 
+8 #13 Батько танцюристки 05.06.2019, 23:15
Я вважаю, що не треба чекати на реакцію керівництва РБК, а йти до них з письмовими зверненнями...
Цитата
 
 
+6 #12 Бабуся 04.06.2019, 06:41
Дуже гарно як завжди показав себе будинок творчості ,всі достойно виступили .Не було збіговиська на сцені ,не було приближениз як у Мирослави .Тому надіємось що керівництво РБК відреагує на дане дійство і прийме правильні міри по відношенню до керівництва Горянки .Наголошую що такого при Олені Іванівні не було .всі діти були рівні .
Цитата
 
 
+7 #11 Горянка в 2 03.06.2019, 10:02
Організація на 0 ,так було як писали батьки на видному місті тільки ті діти з яких Мирося має вигоду .В одних мешти купує дешевше на базарі хоча їхня дитина має геть не танцювальні параметри ,в одних лікується .в других вііі приклеює ,а ті сусіди пнівцаки ,ті колеги чоловіка по цьому ділу ,,,,
Цитата
 
 
+6 #10 Надвірнянець 01.06.2019, 19:34
Ну вже подивимось завтра .хто буде на виду ,чомусь мені здається що буде так як завжди самі самі приближені ,а спирати Мирослава як завжди буде на те що мало місця і на ріст .моі діти хоч які малі не були завжди пасли задніх .Ну нічо яке відношення до людей таке буде і є і до Вас Мирославо .Я думаю ви вже це зрозуміли .що такої горянка як була при Олені Іванівні ви не створите ніколи .
Цитата
 
 
+7 #9 Бабуся 27.05.2019, 16:13
Батьки відправляють дітей в заклад культури,де б мали навчити не тільки мистецтву,а й культурі спілкування,ети ці поведінки,а діти стикаються з грубістю,хамств ом,несправедлив істю...шкода...
Цитата
 
 
+7 #8 Надвірнянець 27.05.2019, 16:08
Невже керівництво відділу культури не читає ці коментарі,невже не буде адекватної реакції,невже і дальше кілька мамів будуть всім керувати?прислу хайтесь накінець до думки і решта батьків!
Цитата
 
 
+8 #7 Батько танцюриста 26.05.2019, 23:38
А яке право вона має використовувати музику і рухи танців Горянки в танцях дітей пнівської школи?!?!?!
Цитата
 
 
+6 #6 Мамка 2 26.05.2019, 22:39
Так дійсно маємо те що хотіли ,але Мирослава має бути вдячна всім батькам за те що працює ,а не тільки вибраним ,я думаю зі мною погодяться багато батьків ,що ставлення у неї не однакове до всіх дітей ,кого не долюблює того гнобить на репетиціях і на виступах кладе на задній план .Може вже досить ,всі діти рівні ,не робіть різницю між дітьми .Так останнім часом тільки платні фестивалі .І на яких так само не всіх дітей навіть можна побачити ,а платять всі однаково .Можливо ті приблєжонні і не оплачують ,хто зна .може бути і так .
Цитата
 
 
+7 #5 mamka 26.05.2019, 21:54
А хто ж писав петиції в усі органи,щоб залишили Мирославу Михайлівна,а тепер що вона погана? Що хотіли те й маємо!!!а дуже багато раз діти виступали цього року,крім платних конкурсів????
Цитата
 
 
+7 #4 Мама 26.05.2019, 10:30
Ну вже подивимось цього року як буде ,я порівняю з минулими виступами .на яких мою дитину навіть не бачила і не могла сфотографувати .бо на переді були всі свої .і доречі ті свої далеко не вроджені танцюристи .Мирославо Михайлівно для кожної мами дитина найкраща .не гнобіть дітей з простих сімей ,відноситесь до всіх одинаково .і здобудете визнання як Олена Іванівна .моя дитина від малого виросла на задньому плані .мені надоїло бачити тільки тих дітей з котрих є користь .наприклад лікарські діти внуки .всі ваші Пнівські родичі .і жінки які клеїть вам вііі .
Цитата
 
 
+6 #3 Небайдужі 25.05.2019, 22:19
А ще найняти платного хореографа,щоб поставив танці ,бо ж сама не може...не той рівень
Цитата
 
 
+6 #2 Мама танцюристи 25.05.2019, 18:36
Згідна на всі 100 ,Що в Олени Іванівни такооо не було ,Мирося керує так щоб було вигідно їй .а це не добре ,а ще й плату за танці в когось бере а в когось бартером ,хтось може останні гроші несе щоб розвивати дитину ,а вона навіть на виступ не бере .то му що місця зайняті пріблєжонними .
Цитата
 
 
+7 #1 Надвірнянець. 25.05.2019, 15:49
Цікаво чи цього року буде таке саме як попередні роки .Любимчики будуть танцювати на переді ,головні ролі грати .а прості смертні будуть як завжди пасти задні .У Олени Здольник такого не було всі танцюристи були рівні ,у неї не було різниці чи ти родич ,чи ти сусід ,чи ти односельчанин ,чи ти нарощуєш їй вії ,всі діти були рівні .А в теперішніх керівників це закон люблю і виставляю на показ тільки тих дітей з яких беру користь .Не даремно недавно стояло питання про звільнення з посад деяких керівників
Цитата
 
Автомагазин 08