Українська правда

Триває відновлення та реконструкція бункера полковника "Грома" на горі Березовачка (фото)

Нещодавно за ініціативи голови районної ради Василя Поповича, з метою вивчення реалізації обласного конкурсу проектів та надання консультативно-методичної допомоги у відновленні бункеру командира Воєнної округи-4 "Говерля", Групи "УПА-Захід", референта Служби безпеки ОУН Карпатського краю, пластуна, полковника Миколи Твердохліба на псевдо "Грім" в с.Зелена, працівники виконавчого апарату Надвірнянської районної ради в складі: Івана Степника – заступника голови, Ігора Писклинця – заступника керівника виконавчого апарату, Ігора Середюка – керуючого справами, Івана Забронського – начальника відділу організаційного забезпечення, Василя Дмитрука – радника з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів та працівники виконавчого апарату Надвірнянської міської ради в складі: Тараса Пекарського – секретаря; Олега Антонюка  - керуючого справами, Богдана Зеленчука – депутата міської ради здійснили сходження на гору Березовачка, де надали практичну допомогу у  відновленні  бункеру. Всі, хто брав участь, задоволені своїм вкладом у збереження цієї історичної пам'ятки для майбутніх поколінь та планують ще надати практичну допомогу у відновлені цього визначного історичного місця, яке є свідком боротьби та геройської смерті повстанців і прикладом для наслідування.


Кошти на проведення відновлювальних робіт виділено з обласного та районного бюджету. Матеріали  для робіт є, але потребуємо міцних чоловічих рук. Вже багато людей з нашого району доклалися до проведення реконструкції, добровільно долучалися приходили на допомогу місцевим лісникам. Практично половина роботи завершено, але потрібно продовжити роботи, які практично знаходяться на завершальному етапі.
Завтра, 29 серпня 2013 року, о 9 год, біля памятника Т.Шевченку збір добровольців для походу на роботи по реконструкції бункера.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5