Українська правда

ДСЮШ

Нардеп України Олександр Сич завітав до Фиткова на панахиду (фото)

У неділю 25 серпня надвірнянські свободівці разом із громадою села Фитків вшанували пам'ять провідника ОУН Степана Ленкавського. У цьому селі промайнуло його дитинство. На відзначення  прибув голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України  Олександр Сич.

Після служби Божої на подвір'ї церкви розпочали поминальну панахиду біля могил людей, які боролися за вільну державу. По закінченні отець Іван Качанюк промовив, що ці люди справжні патріоти своєї держави. Вони до останнього подиху боролися, щоб ми з вами жили у своїй Богом даній Україні. Степана Ленкавського він назвав монахом. Це дійсно так. Не маючи ні дружини ні дітей, він жив тільки єдиною Україною, вона для нього замінила все. Якби таких людей у нашій країні було більше, то ми б сьогодні не продавалися владі за їхнім хруням за ті копійки, - повідомляє прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».
Надалі слово тримав Олександр Сич. У своєму виступі свободівець першочергово привітав всіх із Днем Незалежності. Він зауважив, що до цього дня Україна пройшла тернистий шлях, подолала багато перешкод, щоб не надати москалям панувати на нашій землі, а також наголосив на тому, що перед Україною, її громадянами складні й великі завдання.


"Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення  та розбудови  незалежності нашої держави".
Особливої поваги на сьогодні заслуговують, ті борці, які все своє життя переймалися долею країни. Одним з таких і є Степан Ленкавський. Олександир Сич є дослідником його біографії. Саме завдяки йому вся Україна дізналася, як ця Велика людина жертвува себе задля великої української справи, не передбачаючи ніяких дивідендів.
"Заступник Бандери Степан Ленкавський не мав ні сім’ї, ні власного житла, він усього себе присвятив Організації Українських Націоналістів" – наголосив Олександр Сич.
Громада села радо спілкувалася із представником Верховної Ради. Було обговорено багато наболілих питань. Свободівець відзначив, що такі зустрічі є потрібними, адже село це маленька клітинка України. Тому великі сподівання поклаються на наше молоде покоління. Саме їм боротися, бо якщо склавши руки нічого не робити ми і дальше будемо під ковпаком наших східних сусідів.
На завершення свята прозвучала повстанська пісня у виконанні гурту із с. Гвізд. Слова пісні зачепили душу і серце кожного не байдужого українця. Це є ще одним доказом того, що у кожного з нас у серці живе частинка України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5