Українська правда

Керівник НГВУ та замголови РДА обговорили проведення урочистого відкриття музею історії нафти

Сьогодні в приміщенні майбутнього музею нафти в с. Пнів Надвірнянського району відбулася нарада, яку проводили заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко та начальник НГВУ «Надвірнанафтагаз» Володимир Чуприна за участі громадськості та керівників підприємств, установ району, на якій обговорювалось питання щодо створення та проведення урочистого відкриття музею історії нафти.

Дана  нарада проводилася на прохання ініціативної групи зі створення Музею історії Надвірнянського нафтопромислового району та стала одним із заходів підтримки ідеї створення Музею на теренах Надвірнянщини. С. Іроденко вручив Володимиру Чуприні спільну грамоту райдержадміністрації та районної ради за значний вклад в розвиток інфраструктури краю.
На нараді доповіддю виступили начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Степанович Чуприна – який повідомив про створення на громадських засадах Музею історії Надвірнянського нафтопромислового району та поінформував про інші нафтогазовидобувні райони, в яких існують музеї нафти, а також звернувся до громадськості району з проханням надавати допомогу у створенні музею.
Також В. Чуприна окреслив послідовність (етапи) формування музейної експозиції, розкрив основні перспективи використання Музею та повідомив про форми участі громадськості в становленні і подальшому розвитку Музею. Провів учасників наради по території музею та продемонстрував готові експонати музею. Показав експонати, які надіслано з різних музеїв України та Польщі. Присутні змогли оглянути також виставку унікальних картин народної самобутної майстрині Параски Хоми.
Заступником голови райдержадміністрації Степаном Іроденком та керівниками підприємств району прийнято рішення про надання допомоги у  становленні та формуванні експозиції музею нафти.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5