Українська правда

ДСЮШ

Прес-конференція під відкритим небом щодо проекту «Надвірнянський замок "Краснодвір" (фото)

Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в партнерстві з відділом культури, молоді та спорту Надвірнянської РДА та Надвірнянською міською радою завершують реалізацію проекту «Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво».

З цієї нагоди сьогодні на території замку Краснодвір в міському парку ім.І.Франка відбулась прес-конференція. Участь у заході взяли народний депутат України Зіновій Андрійович, представники Надвірнянської міської ради, зокрема начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку Тарас Новосельський; Надвірнянської РДА, зокрема начальник відділу культури, молоді та спорту Олександр Зварчук; керівник проекту, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимир Гринішак;  представники Надвірнянської художньої школи та  місцевих засобів масової інформації.  

Під час конференції підбили підсумки реалізації проекту, основа мета якого – залучення творчої громадськості міста до промоції Надвірнянського замку «Краснодвір».

Отже, в рамках заходів проекту очищено територію замку Краснодвір від побутового сміття, мурів замку від чагарників та дерев, проведено концерт естрадно-духового оркестру Надвірнянського районного будинку культури, створено промоційний ролик та відеокліп, а також видано буклет.

Вперше до створення культурно-туристичного продукту в громаді було залучено локацію об’єкта культурної спадщини міста Надвірна – замок «Краснодвір», що дало поштовх до більш інтенсивного використання культурного надбання міста в інтересах громади.

 Надвірнянський туристично-інформаційний центр є партнером Всеукраїнської Мережі ОГС GOHeritage! Ініціатива Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво» реалізується за співфінасування Національного Фонду на підтримку демократії (NED) в рамках проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад».

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31