Українська правда

ДСЮШ

Тарас Пекарський: За чистоту та затишок міста повинен дбати кожен його мешканець!

Шановні керівники і колективи підприємств, установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій! Дорогі надвірнянці!
З нагоди 29-ої річниці проголошення Незалежності України, за доброю багаторічною традицією звертаюся до Вас, як до справжніх господарів, подбати про затишок і порядок у нашому рідному місті та зробити свій внесок у підготовку до відзначення цього свята. Надвірнянською міською радою прийнято розпорядження та розроблені відповідні заходи для комунальних служб по прибиранню та проведенні комплексного благоустрою в місті.
Закликаю всі підприємства, установи, організації, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, підприємців, молодь та мешканців міста не залишаться байдужими, а подбати про наведення чистоти і порядку біля адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, на вулицях, в парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, впорядкувати огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання, з дотриманням всіх карантинних обмежень.
Ми повинні усвідомити, що чистота та порядок залежить, перш за все, від кожного з нас. Не потрібно чекати, що хтось все зробить, а самим проявляти ініціативу і створювати затишок в своєму рідному домі.
Вдячний за розуміння і підтримку!

З повагою, в.о. міського голови
Тарас Пекарський

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31