Українська правда

В Надвірній відзначили День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення (фото)

Традиційно в третю неділю березня ми відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – професійне свято людей, які своєю сумлінною щоденною і цілодобовою працею забезпечують належну життєдіяльність міста.В Надвірнянській міській раді відбулись урочисті заходи з нагоди свята за участі в.о.міського голови Тараса Пекарського, першого заступника міського голови Олега Йосипенка, керівника апарату Надвірнянської РДА Миколи Кравчука, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Василя Андрейчука та керівників і працівників комунальних підприємств міста.

З привітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Олег Йосипенко, який  зазначив, що без цілодобової роботи комунальних підприємств важко уявити життя нашого міста. Олег Йосипенко коротко зупинився на основних напрямках діяльності кожного з комунальних підприємств міста та району і подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашого міста,  докладають всіх зусиль задля добробуту його мешканців і громади.

Особливі щирі слова вдячності всім працівникам комунальних служб міста висловив в.о.міського голови Тарас Пекарський, який наголосив, що комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Надвірна з кожним днем впевнено крокує вперед та розвивається. Велика заслуга в цьому працівників комунальних служб. Ще вдосвіта, коли місто тільки починає зустрічати новий день, працівники житлово-комунального господарства, і в будні, і в свята, в будь-яку погоду починають трудитись і своєю щоденною, клопіткою і сумлінної роботою докладають усіх зусиль, щоб наша Надвірна була чистою і охайною.

Працівників комунальних підприємств з професійним святом привітали також керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію було нагороджено грамотами Івано-Франківської ОДА, Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА працівників КП «Надвірнаводоканал» Удуда Сергія та Корнелюка Євгена; КП «Надвірнянський житловик» Боденко Катерину, Гринішака Дмитра та Космірака Василя. Керівники районної влади вручили також грамоти Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства м.Надвірна Питлюку Тарасу, Чумаку Віталію, Петріву Ярославу, Дем’янчуку Михайлу,  Партиці Надії, Осташуку Василю (КП “Надвірнаводоканал”); Роспопі Василю (КП “Надвірнянський житловик”); Кабинець Галині (МКП «Надвірнашляхбуд»); Дем’янчуку Роману,  Тимчук Парасці (КП “Теплокомуненерго”).

В.о.міського голови Тарас Пекарський за багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята нагородив грамотами Надвірнянської міської ради кращих працівники комунальних підприємств: Реміцького Богдана (КП “Надвірнянський житловик”); Лукавського Івана (МКП “Надвірнашляхбуд”); Спасюка Михайла, Остап’юк Андріану, Цимбалюка Тараса, Поприча Романа, Удуда Любомира, Гуша Сергія, Симовонюк Уляну (КП “Надвірнаводоканал”); Космірака Михайла, Кіщука Михайла (КП “Теплокомуненерго”).

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята почесною грамотою нагороджено голову профспілки КП «Надвірнаводоканал» Галину Дроздик.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5