Українська правда

ДСЮШ

Презентація книги Тані П’янкової "Чужі гріхи"

27 лютого в затишній залі Надвірнянської центральної районної бібліотеки зібралися прихильники творчості прикарпатської письменниці Тані П’янкової, яка презентувала надвірнянцям свою нову книгу «Чужі гріхи». Модерував презентацію поет, прозаїк, літературознавець, журналіст, голова обласної спілки письменників Закарпаття Василь Кузан. В їхньому творчому тандемі зустріч пройшла легко і невимушено.

Тетяна П’янкова – письменниця, поетеса, видавець, філолог, креативний менеджер, член Національної спілки письменників України. Видала три збірки поезії та два романи: «Кролівна» і «Сонце в подолку». Разом із Василем Кузаном заснувала літературну агенцію «Зілля».

Нова книга «Чужі гріхи», попередня назва якої «Німотка», здобула спецвідзнаку “Коронації слова” за “найкраще висвітлення соціальної проблеми”. Презентуючи нову книгу, яка вийшла тиражем в лютому цього року, Тетяна П’янкова зауважила, що у героїв її книги є прототипи: щось почула від інших людей, декого знає особисто, Дію перенесла у селище Вигода Долинського району, у якому виросла. В книзі йдеться про трагічне кохання вже сивого чоловіка з вадами мовлення до красивої та вдвічі молодшої жінки.

Загалом сюжет книги досконало продуманий і тримає в напрузі протягом всього читання, в діалогах героїв використовується притаманна для нашого краю діалектна мова. Як і в попередніх книгах використовується присутність вищих, надприродних сил, але цього разу через магію, чарівництво.

Під час презентації Таня П’янкова читала уривки з нової книги, вміло заінтригувавши присутніх, розповідала про себе, свою творчість, ділилася спогадами минулого та планами на майбутнє. Презентація злетіла незамітно в атмосфері дружнього спілкування з шанувальниками творчості, серед яких були керівник літературної студії «Бистрінь» поет Олександр Букатюк, поет-гуморист Роман Бенюк, поетеса Марія Яворська та інші літстудійці.

Директор ЦРБ Галина Волошин від імені всіх присутніх щиро подякувала гостям за зустріч, побажавши багато інших вдалих презентацій нової книги Тані П’янкової, адже в Надвірній це була перша презентація цієї книги, а бажаючі мали змогу придбати нову книгу з побажаннями від авторки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5