Українська правда

Респект-зустріч з Ольгою Багрійчук

20 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання клубу за інтересом «Надвечір»я», на якому проведено респект-зустріч з Ольгою Багрійчук – методистом КЗ «Центр культури і дозвілля» Переріслянської ОТГ, керівником фольклорно-етнографічного колективу «Перевесло» Фитьківського сільського клубу з нагоди її 60-літнього ювілею.
Модератор заходу Марта Кушнерчук представила Ольгу Михайлівну як людину непересічну, творчу, талановиту, успішну, відому постать на терені краю. Бог нагородив Олю талантом до мистецтва, вона пішла за цим покликом, до якого прагнула душа і обрала свій шлях – вступила до музичного училища ім. Д. Січинського (хоровий відділ), а згодом – до Київського інституту культури заочно. Працювала в Надвірнянській музичній школі, районному будинку культури, відділі культури РДА. Більше 30-ти років очолює чудовий фольклорно-етнографічний колектив «Перевесло», який своїми неповторними дійствами зберігає, пропагує народні традичії, обряди, доносить до людей красу і магію фольклору. Ольга Багрійчук людина з активною життєвою позицією, патріот своєї країни, займається громадською діяльністю, з 1998 р. очолює районну філію «Союзу українок», на рахунку якої під її орудою зроблено чимало добрих справ. Пані Ольга ділилась з присутніми історією свого життя, творчості, відповідала на питання. Спілкування було щирим, доброзичливим, на її адресу пролунало чимало добрих слів від учасників дійства, шанувальників творчості. Пані Олю вітали голова Союзу українок області Уляна Швидюк, колеги Ганна Халак, Дарія Гринішак, Марія Ковальчук, Галина Волошин, Ярослав Лазорко, посестри-союзянки Дарія Іроденко, Надія Мацьків та ін.
Слід відзначити, що за свою невтомну творчу працю, активну життєву позицію, плідну громадську роботу Ольга Михайлівна має чимало нагород, серед яких – почесна відзнака управління культури ОДА «За подвижництво в культурі Прикарпаття», удостоєна звання Почесна союзянка, нагороджена грамотами ОДА та обласної ради, РДА та районної ради, Надвірнянської міської ради, відділу культури РДА, обласного та районного відділу СУ, але найбільша нагорода – це вдячні глядачі, щирі оплески її колективу, захоплення і радість, яку дарує людям творчість цієї талановитої людини.
Тож з роси і води Вам, Ольго Михайлівно, Божого благословення на довгі роки життя та плідної творчої праці!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5