Українська правда

Надвірнянська школа №1 відсвяткувала свій 90-літній ювілей (фото)

Відлік досягнень людини починається зі школи: спочатку з Букваря. З першої написаної літери, до атестату про середню освіту. Школа знайомить, розповідає, допомагає… Школа навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне». Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.  Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися.

Саме 90 років тому свої двері радо відчинила нова школа міста. На початку ХХ століття побудована як шестирічна школа для дівчат, в 1929 році – відкрито нову школу. 1939 році – відкрита українська неповна середня школа №2, а в 1944 році школа стає першою і отримує статус середньої. Сьогодні Надвірнянська ЗОШ №1 впевнено крокує в перших рядах кращих освітніх закладів міста.

В суботу, 15 лютого, в Надвірнянській ЗОШ №1 відбулись урочистості з нагоди відзначення 90-річного ювілею з дня заснування навчального закладу. Привітати педагогічний колектив, дітей та батьків навчального закладу на свято завітали народний депутат України Зіновій Андрійович, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, духовенство, директори шкіл Надвірної, колишні працівники школи №1 – ветерани педагогічної праці, працівники та депутати міської ради, випускники школи, освітяни, учні навчального закладу та їх батьки.

Щире та зворушливе Господнє благословення пролунало з уст всечесних отців Василя Кугутяка та Миколи Дем’янчука, випускників школи. На початку урочистостей директор школи Петро Маланюк привітав всіх присутніх. Запрошені на свято гості також вітали теплими словами ювілярів. Зокрема, перший заступник міського голови Олег Йосипенко подякував педагогічному колективу навчального закладу за невтомну працю, терпіння, мудрість, наполегливість та відданість своїй професії. Особливі слова подяки висловив директору школи за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток навчального закладу. З нагоди 90-літнього ювілею та з метою покращення матеріально-технічної бази, школа отримала від Надвірнянської міської ради подарунок  (оргтехніку).

Музичні вітання звучали від учнів та випускників школи. Ювiлeйнi святкувaння стaли нeзaбутньою зустрiччю кiлькох поколiнь вчитeлiв тa учнiв. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5