Українська правда

Колектив з Мирного – учасники Різдвяного фестивалю розколяди "Ой радуйся, земле"

Цикл різдвяних свят для вірних Коломийської єпархії завершився традиційним фестивалем “Ой радуйся, земле” , який проводиться, як наголошують організатори, з метою популяризувати різдвяні піснеспіви. 2 лютого на сцені Коломийського міського палацу культури “Народний дім” учасників вкотре об’єднали колядки, що прославляють Боже Дитя.
Цьогоріч фестиваль став ювілейним, адже проводять його вже 15 років поспіль. Учасники представили глядачам добірку різноманітних колядок, щедрівок та вертепів. Супроводжувався спів народними інструментами. Загалом у фестивалі взяли участь близько тридцяти колективів, кожен з яких отримав пам’ятний диплом і подарунки.
Привітати глядачів та учасників фестивалю завітали: заступник міського голови Володимир Бойцан, началькик управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак та начальник управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна. Благословив починання правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ владика кир Василій Івасюк. По завершенню присутнім подякувала організаторка фестивалю с. Єремія Іванішин. Спільно з владикою Василієм вона нагородила подячними грамотами людей причетних до проведення фестивалю, без яких він би не відбувся.
За ініціативи настоятеля церкви Св. Петра і Павла о. В.Кугутяка учасником ХV Різдвяного фестивалю розколяди «Ой радуйся, земле» став художній колектив «Співочі серця» с.Мирне Надвірнянського району, організатором і керівником якого стала завідувач Назавизівської бібліотеки Оксана Янцюк, музичний супровід: Василь Зіняк – баян та Микола Міщук – скрипка. Колектив представив на фестивалі автентичну колядку с.Мирного «Новая радість світу ся з’явила» та колядку «На Різдвяні свята». Учасники колективу: Уляна Дзюба, Наталя Головінська, Наталя Янцюк, Володимир Дерещук, Надія Гаврилюк, Оксана Фіщук, Андрій Дерещук, Ганна Зіняк, Соломія Дзюба, Вероніка Янцюк, Михайло Дерещук, Діана Сабадаш. За творчий підхід у відтворенні української автентичної і звичаєвої культури колектив «Співочі серця» с. Мирного нагороджений дипломом Коломийської єпархії УГКЦ та управління культури Коломийської міської ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5