Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські енергетики відзначили своє професійне свято (фото)

22 грудня своє професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі. Напередодні Дня енергетика в актовому залі філії АТ «Прикарпаттяобленерго» відбулись урочистості, під час яких  представники районної та міської влад вітали працівників енергетичної галузі нашого краю.

Директор філії Дмитро Буняк привітав своїх колег зі святом та зазначив, що цього року завершилось об’єднання філії «Південна», працівники якої обслуговують клієнтів Яремчанської зони, Надвірнянського та Богородчанського районів та успішно виконують  поставлені перед ними завдання.

 Зі щирими словами вітання звернувся до присутніх і заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що від організованої, чіткої роботи, професійності та вимогливості  кожного працівника, залежить надійне забезпечення електроенергією всіх споживачів, а відтак, повноцінне життя кожної людини, розвиток економіки та майбутнє нашої держави. Завдяки сумлінній, самовідданій праці, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність енергетиків, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, заклади освіти та лікарні.   Василь Василенко побажав енергетикам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани; подякував всім за сумлінну та невтомну працю.

До святкових привітань долучився також перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук. Завершуючи урочистий захід, керівники району та міста відзначили кращих працівників підприємства грамотами Надвірнянської РДА, Надвірнянських районної та міської рад за сумлінну працю, професіоналізм, досягнення високих показників у роботі та з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5