Українська правда

Працівники місцевого самоврядування відзначили професійне свято (фото)

Напередодні Дня місцевого самоврядування  в районному будинку культури представників районної, міської, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад нашого краю  вітали з професійним святом. Участь в заходах прийняли керівництво міста та району, депутати місцевих рад усіх рівнів, сільські голи, голови ОТГ, працівники місцевого самоврядування.

Урочистості розпочались зі спільного виконання Державного Гімну України. Привітання зі святом і найщиріші побажання прозвучали від народного депутата України Зіновія Андрійовича.  Представників місцевого самоврядування привітали також голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько та голова районної ради Івана Гурмака. Під час урочистостей подяками, почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради та подяками міської ради нагороджено кращих працівників органів місцевого самоврядування міста і району. Зокрема, подяку голови районної ради вручили в.о.міського голови Тарасу Пекарському та начальнику управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ользі Збіглей.

Привітав своїх колег зі святом і в.о.міського голови Тарас Пекарський, який зазначив, що кожен представник місцевих рад присвятив себе благородній та відповідальній справі — представляти свою громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення. Тарас Пекарський висловив щиру подяку працівникам міської ради, депутатам, виконавчому комітету, представникам районної ради та райдержадміністрації,  всім, хто безпосередньо причетний до місцевого самоврядування, за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю задля вирішення питань життєзабезпечення нашого міста. Подяки Надвірнянської міської ради вручили також депутатам міської ради, головам фракцій: Ірині Кащенко, Роману Мажаку, Тарасу Зіняку, Володимиру Монастирецькому, Богдану Зеленчуку, Василю Кузюку і Тарасу Вінтоняку.

Музичні вітання звучали від художніх колективів Надвірнянщини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5