Українська правда

Привітання Тараса Пекарського з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні волонтери! 5 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день волонтера. Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.
В нашій державі волонтерство тісно увійшло в повсякденне життя і стало важливою складовою громадянського суспільства. Надвірнянська громада ніколи не стояла осторонь доленосних подій, які відбувалися в історії нашої держави. Сьогодні на теренах нашого міста сформувався потужний волонтерський рух, який об’єднав зусилля всіх небайдужих надвірнянців і робить посильний внесок в обороноздатність нашої держави. Численні благодійні акції, постійні поїздки волонтерів в зону бойових дій, збір коштів та спільні молитви щодня наближають перемогу українського народу у боротьбі за свою волю, свободу та незалежність.
Щира подяка також тим волонтерам, які в повсякденному житті займаються благодійною справою і допомагають всім, хто цього потребує: людям з особливими потребами, онкохворим, тим, хто перебуває в скрутному становищі, а також тим, хто дбає не тільки про людей, а й про безпритульних тварин та навколишнє середовище. Ваша благородна справа робить наш світ добрішим і дає надію на краще майбутнє.
Шановні волонтери, прийміть найщиріші вітання і слова подяки за безкорисливу працю. Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу. Нехай кожен Ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашого міста та всієї України!

З повагою
в.о. міського голови
Тарас Пекарський

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5