Українська правда

ДСЮШ

Привітання Тараса Пекарського з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні волонтери! 5 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день волонтера. Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.
В нашій державі волонтерство тісно увійшло в повсякденне життя і стало важливою складовою громадянського суспільства. Надвірнянська громада ніколи не стояла осторонь доленосних подій, які відбувалися в історії нашої держави. Сьогодні на теренах нашого міста сформувався потужний волонтерський рух, який об’єднав зусилля всіх небайдужих надвірнянців і робить посильний внесок в обороноздатність нашої держави. Численні благодійні акції, постійні поїздки волонтерів в зону бойових дій, збір коштів та спільні молитви щодня наближають перемогу українського народу у боротьбі за свою волю, свободу та незалежність.
Щира подяка також тим волонтерам, які в повсякденному житті займаються благодійною справою і допомагають всім, хто цього потребує: людям з особливими потребами, онкохворим, тим, хто перебуває в скрутному становищі, а також тим, хто дбає не тільки про людей, а й про безпритульних тварин та навколишнє середовище. Ваша благородна справа робить наш світ добрішим і дає надію на краще майбутнє.
Шановні волонтери, прийміть найщиріші вітання і слова подяки за безкорисливу працю. Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу. Нехай кожен Ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашого міста та всієї України!

З повагою
в.о. міського голови
Тарас Пекарський

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31