Українська правда

Cільський голова Білих Ослав, який балотується від "Солідарності", побив односельчанку

Мешканці села Білі Ослави на Надвірнянщині нарікають на рукоприкладство сільського голови Миколи Щербюка, який знову балотується на голову села від пропрезидентської партії. Мешканка села Світлана Шкіряк розповіла, що їй дісталося від війта, коли прийшла до сільради за довідкою, передає Фіртка.

"Коли я спиталася, чи завірив довідку, він почав мене обзивати нецензурними словами за те, що я нібито кудись ходжу і скаржуся на нього. Потім схопив за шию та почав бити по обличчю", – розповідає жінка.
Далі голова сільради викрутив жінці руки та забрав мобільний телефон. Причиною такої агресії, припускає жінка, було те, що вона включила на телефоні диктофон і почала записувати лайку Щербюка.
"Його дружина, Галина Щербюк, яка працює у сільраді діловодом, завжди вимагає за довідки гроші. Одну з таких розмов я записала на диктофон", – каже Світлана Шкіряк.
Інцидент стався ще у вересні, однак місцева міліція досі не передала справу до суду, нарікає потерпіла. Жінка каже, що вона не єдина в селі, хто потерпів від сільського війта. Однак все йому сходить з рук.
"Він був проти Майдану, працював на регіоналів, агітував проти мобілізації, а тепер йому все сходить з рук, бо він балотується від "Блоку Петра Порошенка", – обурюється скаржниця.
Мешканці села мають намір піти зі скаргою на війта на прийом до радника МВС Анатолія Геращенка. Наразі збирають підписи про зловживання сільського голови.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31