Представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Василя Чуднова (фоторепортаж)

«Сьогодні наша держава стоїть напередодні того, що будуть прийматися доленосні для нас документи. Ми рухаємось до європейських стандартів, вимогливих підходів, змін в усіх сферах нашого життя, - зазначив Костянтин Грищенко. – У цьому контексті від нас всіх, від кожного особисто вимагається максимальна мобілізація на виконання завдань, які ставить Президент України Віктор Федорович Янукович.

Це завдання, які спрямовані на те, щоб кожен міг відчути, що він живе у справжній європейській державі».

Вітаючи Василя Чуднова з призначенням, Костянтин Грищенко охарактеризував його життєвий шлях як «невід’ємну частину регіону» і закликав прикарпатську громаду допомагати у реалізації високої місії, покладеної на нього Президентом. Одночасно Костянтин Грищенко подякував за роботу Михайлові Вишиванюку, відзначивши значний досвід багаторічного керівника виконавчої влади на Прикарпатті, «який буде затребуваний на новій посаді», - Радника Глави держави.

«Нам потрібно мати дуже гарний зв’язок між Києвом та регіоном, - підкреслив посадовець. – А для того потрібно знати, що, де і як відбувається у вас, з тим, щоб можна було корегувати дії для того, щоб наша робота була ефективною».

Михайло Вишиванюк, вітаючи наступника, побажав йому успіхів у непростій та відповідальній роботі, а також висловив переконання в тому, що Василь Чуднов впорається із поставленими перед ним завданнями. «Ми всі повинні об’єднатися і працювати над тими завданнями, які окреслив президент України, - наголосив Михайло Вишиванюк. – Це і курс до Європейського Союзу, і дружба з сусідами та інші завдання».

Новопризначений голова облдержадміністрації у свою чергу висловив вдячність Президенту України за високу довіру, попереднику – за добрі й дружні стосунки та підтримку. «Зроблю все можливе, все від мене залежне, щоб налагодити конструктивну плідну співпрацю з депутатським корпусом та керівництвом обласної ради, громадами, представниками всіх без винятку міст і районів, усіма громадськими організаціями та політичними партіями, - пообіцяв Василь Чуднов. – Без сумніву, робитиму все, щоб мій рідний край, моє рідне Прикарпаття розвивалося і міцніло в соціально-економічному плані, щоб всім нам тут жилося комфортно і безпечно», - інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Керамбуд

Останні коментарі

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31