Нафтовики Надвірнянщини просили владу Прикарпаття захистити їхнє право на працю (фото+відео)

Сьогодні кілька сотень працівників Укрнафти прийшли під стіни Івано-Франківської ОДА щоб просити відновити розробку Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища та не допустити скорочення працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Нафтогазовидобувне управління «Надвірнанафтогаз» як структурна одиниця ПАТ «Укрнафта» здійснює видобуток сирої нафти та природного газу на території Івано-Франківської та Чернівецької областей відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами.


Трудовий колектив підприємства складається з 1608 працівників та забезпечує експлуатацію 13 родовищ вуглеводнів.
Однак на сьогодні через неналежну діяльність органів державної влади, в тому числі Державної служби геології та надр України, яке блокує видачу спеціальних дозволів на користування надрами, НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» припинило експлуатацію двох родовищ, а саме: Лопушнянського нафтового родовища на території Вижницького району Чернівецької області та Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища на території Надвірнянського району Івано-Франківської області.
Зазначені родовища обслуговують понад 200 працівників «Надвірнанафтогаз», які через припинення експлуатації вказаних родовищ, на даний час перебувають у відпустках, а після їх закінчення будуть працювати в режимі неповного робочого часу і в подальшому приречені на скорочення та втрату роботи.
Припинення робіт із розробки Битків-Бабчинського родовища призвело до наступних негативних наслідків:
- на 90% зменшилось надходження продукції на групові установки ГУ-270 та ГУ-256, з яких НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» транспортує газ для споживачів с-ща Битків, яке немає іншого джерела постачання газу;
- поступово зростають пластові тиски, що призводить до збільшення інтенсивної міграції вуглеводів до поверхні та викликає різке зростання рівня загазованості на території села Пасічна та с-ща Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області.
Також через зупинку експлуатації вищеназваних родовищ обсяги видобутку вуглеводнів скоротяться, що неминуче призведе до зниження платежів до місцевих та Державного бюджетів України, - інформує ФІРТКА.

Автомагазин 08

Останні коментарі

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5