В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Олег Гончарук зустрівся з робочою групою Надвірнянського району

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів чергову нараду з робочою групою Надвірнянського району. Під час зустрічі за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили перелік найважливіших проблем, які потребують вирішення на місцевому рівні. Представники робочих груп серед найактуальніших питань виділяли ті, що стосуються будівництва і ремонту закладів соціальної сфери, облаштування дорожньої інфраструктури, наведення порядку в лісовому господарстві.


Представники Надвірнянщини своєю чергою говорили про потребу вирішення проблеми  вивезення та утилізації твердих побутових відходів. На даний час рекультивації земель потребує полігон твердих побутових відходів у селі Пнів і виділено земельну ділянку в розмірі 10 гектарів для створення нового полігону в районі. Надвірнянці також висловили надії на початок будівництва підприємства для утилізації відходів.
«Наради з робочими групами, створеними у районах, проводяться для того, аби визначитися з переліком найболючіших проблем,  фінансуванням важливих об'єктів до кінця цього року і з урахуванням планів на майбутнє, - зауважив голова облдержадміністрації. – Важливими для представників влади в області є також питання підготовки до зими та опалювального періоду».

Керамбуд

Останні коментарі

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3