В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука (фото)

11 вересня в залі засідань обласної державної адміністрації за участі першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука. Як відзначив у своєму виступі Олег Романович, його головне завдання на посаді – досягнення ефективного результату, якісних зрушень та висхідного розвитку області. Основа для цього – рішучі, швидкі, чіткі та прозорі управлінські дії.

"Я маю чіткий план і спрямовуватиму на його виконання усі свої зусилля. Хочу досягти реального результату, прагнутиму, щоби після нашої роботи слово держслужбовець викликало у громадськості, в першу чергу, повагу та розуміння – це основа будь-якої демократичної держави. Вступаючи на посаду, прекрасно усвідомлюю всю міру відповідальності, усвідомлюю, що в країні сьогодні війна, усвідомлюю, в якому стані знаходиться економіка, розумію, що діяти необхідно рішуче і швидко», – наголосив Олег Гончарук.
За словами голови ОДА, суспільство сьогодні повинно бути як ніколи згуртованим, навести порядок у першу чергу між собою й мобілізувавши ресурси дати рішучу відсіч агресору.
«Хто хоче щось зробити, шукає шляхи до вирішення поставлених завдань, а хто не хоче – шукає причини», – резюмував Олег Гончарук, зауваживши, що саме таким принципом послуговується у житті й вимагатиме цього ж від підлеглих.

Підтримувати добрі починання керівника виконавчої влади краю та надати йому необхідний кредит довіри – таке прохання адресував прикарпатцям, представляючи голову облдержадміністрації, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.
«Івано-Франківська область сьогодні є дуже перспективною та стає важливим фактором в економіці України, – наголосив посадовець. – І з приводу тих угод, які укладені щодо видобутку сланцевого газу, переробки деревини на території Івано-Франківської області, і доріг, які дозволять побудувати нормальні комунікації».
Основою ж вирішення цих та інших важливих для розбудови області питань, за словами Геннадія Зубка, повинен стати добре налагоджений діалог та ефективна взаємодія голови облдержадміністрації з представниками громадськості, - інформує Івано-Франківська ОДА.

Керамбуд

Останні коментарі

Листопад 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1