Українська правда

Засідання групи з питань легалізації виплати зарплати і зайнятості населення

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за участю представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Надвірнянського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області, ГУ Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, управління фінансів, Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
На засідання робочої групи були запрошені суб’єкти господарювання – юридичні та фізичні особи, які протягом 1 та 2 кварталу 2019 року нараховували застрахованим найманим працівникам заробітну плату менше мінімального розміру за інформацією Надвірнянського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області.
Суб’єкти господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік «ризикованих». Також вирішувались питання щодо забезпечення керівниками підприємств району своєчасності сплати податків, інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та забезпечення дотримання норм законодавства України в частині виплати мінімальної заробітної плати.
Підбиваючи підсумки засідання, перший заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність робочої групи має позитивну динаміку й робота продовжиться у межах повноважень: проведення співбесід та інформаційно - роз’яснювальної роботи членами комісії, направлення офіційних листів роботодавцям-порушникам з рекомендаціями щодо легалізації найманої праці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2