Українська правда

Фіскали та представники Переріслянської ОТГ обговорили наповнення бюджету громади

Аналіз надходжень до бюджету територіальної громади, вирішення нагальних проблем та недопущення втрат доходів скарбниці – основні питання робочої зустрічі, яка відбулася днями за участю начальника Надвірнянського управління управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василя Гнатюка та заступників голови Переріслянської об'єднаної територіальної громади Василя Гринчака і Василя Непеляка.
Учасники зустрічі обговорили питання податкового боргу з земельного податку, допущеного жителями громади, та перспективи його зменшення.
Окрему увагу присвятили проблемі використання суб'єктами господарювання неоформлених земельних ділянок або їх використання не за цільовим призначенням. Як зазначив Василь Гнатюк, для вирішення цього питання необхідно посилити спільну роботу органів місцевої влади та органів ДФС щодо виявлення таких суб’єктів та сприяти оформленню правовстановлюючих документів на землю.
Також начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС подякував представникам Переріслянської ОТГ за співпрацю в проведенні роз’яснювальної роботи серед жителів громади щодо обов’язку декларування доходів, отриманих в минулому році та реалізації їх права на податкову знижку. При цьому зазначив, що до завершення кампанії декларування залишилось кілька тижнів, тому закликав присутніх заступників голови об'єднаної територіальної громади продовжити роботу в даному напрямку.
Крім цього, під час зустрічі було обговорено основні зміни у податковому законодавстві, які наберуть чинності з липня 2019 року та їх вплив на наповнення бюджету громади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка