Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Надвірнянські податківці нагадали про завершення деклараційної кампанії

Про завершення кампанії декларування доходів, одержаних у 2017 році, під час брифінгу повідомила заступник начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС в області - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Оксана Пліщук.
Посадовиця нагадала, що Декларацію про майновий стан і доходи у 2018 році подають громадяни, котрі протягом звітного 2017 року отримували доходи без оподаткування при виплаті. До таких доходів відносяться, зокрема, доходи отримані від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність; іноземні доходи; дохід, отриманий орендодавцем при наданні нерухомого або рухомого майна в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання. Також декларація подається при отриманні доходу у вигляді успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права). При цьому, від обов’язку подання декларації звільняються спадкоємці, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємці, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Як зазначила Оксана Пліщук, наразі про свої доходи вже прозвітували 178 громадян Надвірнянщини. Найактивнішими декларантами є громадяни, які отримали майно у спадщину чи в подарунок, надавали у лізинг чи оренду майно, здійснювали продаж рухомого майна (автотранспортних засобів) та нерухомого майна. Правом на податкову знижку скористалось 142 громадян.

Також посадовиця нагадала, що Декларацію про майновий стан і доходи громадяни можуть подати особисто, надіслати поштою або в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу ДФС „Електронний кабінет платника податків”. За довідковою інформацією щодо кампанії декларування доходів громадян платники податків можуть звертатись до Центрів обслуговування платників.

На завершення брифінгу Оксана Пліщук наголосила, що декларування доходів – це не лише виконання громадянами свого конституційного обов'язку, а й індивідуальний внесок в добробут держави, особливо в цей непростий для країни час.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4