Українська правда

Копання могили в Надвірній комунальники оцінюють 745 гривень

З метою забезпечення відповідності чинному законодавству тарифів на ритуальні послуги, які включені до Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг (затвердженого наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 року № 193), комунальним підприємством «Надвірнакомунсервіс» проведено розрахунок економічно обґрунтованої  вартості ритуальної послуги з копання могили механізованим способом. Розрахунок виконаний відповідно до Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 року № 194 (зі змінами та доповненнями) та Наказу Міністерства з питань ЖКГ України № 52 від 03.03.2009 року «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності».
Пропонуються наступні тарифи на ритуальні послуги з копання могили механізованим способом:
Копання могили механізованим способом  в літній період (з 01 квітня по 30 листопада) розмір могили: довжина 2,2 м; ширина 1,0 м; глибина 1,5м, вартість 745,00 грн.
Зауваження та пропозиції щодо встановлення тарифу приймаються на протязі 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення у друкованому засобі масової інформації.за адресою:
КП «Надвірнакомунсервіс», 78405, м.Надвірна, вул. Комунальна, 2,
або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка