Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

В Надвірнянському районі заборгованість по зарплатах становить чотири мільйона гривень

24 квітня відбулося засідання колегії ОДА, на якому заслухали питання про стан роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.
Зокрема керівник апарату ОДА Роман Маланій доповів про результати проведеного аудиту коштів, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.
За словами посадовця, станом на початок року кредиторська заборгованість становить 30 млн. грн. З них у Косівському районі – 11 млн., Тлумацькому – 5,  Надвірнянському – 4 млн., Тлумацькій міській ОТГ – 4 млн., Богородчанському районі – 2 млн., Городенківському - 3 млн, Витвицькій ОТГ - півмільйона.
«Станом на 19 квітня кредиторська заборгованість становить 42 млн. З них 6 мільйонів прострочена заборгованість. І це тільки початок… Вчора до нас прийшли нагадування з Кабміну по Болехову, де затримка по виплаті зарплати вже сягнула 1 мільйон 44 тисячі гривень та Тлумацькій ОТГ, де затримка педагогічним працівникам вже складає 492 тисячі. Загалом виплата зарплати бюджетникам у Франківську становить - 82%, Болехів – 88%,  Городенківський район – 73% , Коломийський - 94%», - прозвітував Маланій.
Водночас керівник апарату наголосив, що станом на 1 січня, 243 мільйони витратили на премії. Зокрема в Коломийському районі - 7 млн, Косівському - 6 млн, Тлумацькому - 3 млн грн.
«З порушенням бюджетного законодавства здійснювалося фінансування не першочергових видатків на 289 млн. грн. Зокрема у Городенківському, Надвірнянському, Коломийському, Тлумацькому районах достроково на два тарифних розряди підвищили зарплату освітянам, які фінансуються з районного бюджету», - зачитав керівник апарату.
За словами чиновника, протягом 2017 року проведено ревізію, яка встановила ряд порушень бюджетного законодавства.
«З загального обсягу, вільний залишок коштів по районах становить 371 млн., а перевиконання 608 млн. з них на виплату зарплати було спрямовано тільки 281 млн, або 29% цих коштів»,- наголосив Маланій.
Водночас голова ОДА Олег Гончарук звернув увагу, що голів РДА вже неодноразово попереджали про відповідальність за невиплату зарплат.
«Ми неодноразово говорили, що питання розглянуть на засіданні колегії. За підсумками аудиту буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких допущено порушення. Доручаю до кінця травня у фіндепартаменті заслухати всіх голів РДА і підготувати відповідні листи до Кабміну про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних голів», - доручив очільник ОДА.
Окремо Гончарук поцікавився у голови Косівської РДА, як можна маючи 11 млн. кредиторської заборгованості, не закрити питання зарплати, а спрямовувати кошти на інші видатки. На це чиновник нічого не зміг відповісти.
«Звертаюся до всіх голів РДА, до кінця травня, або закриваємо заборгованості, або звільняємо місце», - підсумував очільник області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Березень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31