Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Для дитячої лікарні кисневий концентратор та монітор, а для дорослої - коагулометр

З метою налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста, в Надвірнянській міській раді минулого року було впроваджено Громадський бюджет або Бюджет участі.

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 250 000 грн. на реалізацію одного великого (200 000 грн.) та одного малого (49900 грн.)  проектів.  Всього подано 11 проектів (6 великих та 5 малих) в 6 категоріях – «Комунальне господарство», «Дорожнє господарство», «Охорона здоров’я», «Спорт», «Культура» та «Інше». Протягом 18 днів громадяни міста на сайті https://nadvirna.pb.org.ua. мали можливість переглянути та віддати по одному голосу за великий та малий проекти.

За результатами голосування переможцями стали 2 проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів, а саме: великий проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта)» (автор Мирослав Длябога) та малий проект «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів)» (автор Любов Каратник). Мета даних проектів – забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використання сучасної апаратури, покращення матеріально-технічної бази Надвірнянської дитячої та центральної районної лікарні шляхом придбання медичного обладнання.

Варто зазначити, що за результатами голосування друге місце серед великих проектів зайняв проект «Встановлення громадських вбиралень (модульного типу) в міському парку та зоні відпочинку», серед малих – «Встановлення дитячого майданчика в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука». 

Проекти-переможці, які набрали найбільше голосів, будуть розглянуті на черговому засіданні постійної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів для спрямування коштів на їх реалізацію Надвірнянською міською радою вже в цьому році.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #2 Богдан 10.04.2018, 23:07
Це котрий, Юрась чи хто?
Цитата
 
 
+1 #1 Чевінчак 05.04.2018, 17:58
А де то мурло тіпа народного депутата бабки закінчились? Треба козлу нагадати що скоро вибори до ВР
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4