Нарада керівництва району та голів Ланчинської і Переріслянської ОТГ В Надвірній працюватиме волонтер Корпусу Миру США (фото) Михайло Ерстенюк : Прагну завжди рухатись уперед і не зупинятись на досягнутому Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Нафтовики Надвірнянщини пікетували Кабмін (фото) ПАТ ТАРАС ЗІНЯК: Отримуємо якісні послуги чи викликаємо слюсара за пляшку Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Місцеві громади району стали переможцями обласних конкурсів проектів та програм

Розпорядженням голови обласної ради "Про підсумки обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування" затверджені результати восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Його учасниками були 100 місцевих громад, які подали 135 проектів. Враховуючи висновки експертної комісії та пропозиції дирекції і Ради Конкурсу, розпорядженням голови обласної ради визначено переможцями 58 проектів від 69 місцевих громад, які будуть реалізовуватися у таких напрямках:
1. Стимулювання залучення інвестицій.
2. Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу.
3. Збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції.
4. Розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст. Окрім цього, низка проектів спрямовані на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) систем водопостачання та розвиток пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони.
На реалізацію проектів-переможців у 2018 році з обласного бюджету буде спрямовано понад 17 мільйонів гривень.
Розпорядженням голови обласної ради також визнано переможців шостих обласних конкурсів "Краща спортивна громада", "Громада кращого довкілля", "Краща етнокультурна громада". Із поданих 50-ти проектів, переможцями стали 10, на які в обласному бюджеті на 2018 рік буде передбачено 1,7 мільйона гривень.
Надвірнянський район:
Ланчинська селищна, Краснянська, Добротівська, Середньомайданська та Саджавська сільські ради - Надійна зустріч вогневій стихії - 600,0
Надвірнянська міська рада - Круті доріжки до Городища і річки - 300,0
Парищенська сільська рада - Виготовлення генерального плану Парищенської сільської ради Надвірнянського району - 300,0
Битківська селищна рада - Австрійська криниця – жива водиця - 37,0
Гвіздська сільська рада - Здоровий продукт – здорова дитина - 280,0
Молодківська сільська рада - Єдиний туристичний простір 300,0.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31