Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Керівник ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс побував на об‘єкті "Надвірнанафтогаз"

10 жовтня 2017 року на території Микуличинського газоконденсатнонафтового родовища відбулася зустріч Голови Правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінса з керівниками місцевої влади Івано-Франківської області та операційними менеджерами структурних одиниць Товариства Західного нафтопромислового регіону.

Метою цього заходу є зміцнення взаємовідносин із обласною, районною владою та сільськими громадами, на території яких "Укрнафта" видобуває вуглеводні.

Слід зазначити, що з 1 січня 2018 року згідно прийнятого Верховною Радою Закону України №1793-VIIІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату», встановлено перерозподіл частини рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату між державним та місцевими бюджетами в наступному співвідношенні:
▪ 95,0% - до Державного бюджету;
▪ 2,0% - до обласних бюджетів ;
▪ 2,0% - до районних бюджетів ;
▪ 1,0% - до бюджетів міських, сільських та селищних рад.
У 2018 році від видобутку вуглеводнів, зокрема, зі свердловин Микуличинського родовища до бюджетів Микуличинської, Вижньоберезівської і Текучанської сільських рад, окрім обов’язкових платежів, які уже на даний час перераховуються, буде спрямовано близько 1 млн.грн. рентних платежів, а до Івано-Франківського обласного бюджету та бюджетів Яремчанської міської ради і Косівського району - по 2 млн.грн. таких платежів. Тому, без сумніву, очільники області, районів та сіл зацікавлені у безперебійній роботі і розвитку компанії та у недопущенні зупинки роботи свердловин через відсутність ліцензій на експлуатацію родовищ.
Знаково, що саме на виробничих об’єктах найперспективнішого у Західному нафтопромисловому районі Микуличинського родовища відбулася перша офіційна зустріч директора бізнес-підрозділу (Захід) Олега Мальчика з новопризначеними операційними менеджерами структурних одиниць Західного нафтопромислового регіону, а саме: Андрієм Андріївим (НГВУ "Надвірнарафтогаз"), Ігорем Гнипом (НГВУ "Долинанафтогаз"), Андрієм Барабашем (НГВУ "Бориславнафтогаз") та Богданом Депутатом (Долинський ГПЗ).


Після вступного інструктажу з охорони праці гості оглянули дотискову та газліфтну компресорні станції. Майстер бригади №4 Богдан Григораш та начальник компресорних станцій Роман Мельник цеху №1 з видобутку нафти і газу детально розповіли про особливості технологічного поцесу. Оглянувши службово-побутовий комплекс «Микуличин», де проживає персонал, що обслуговує родовище, працюючи за вахтовим методом, учасники зустрічі відзначили комфортні та сучасні умови перубування працівників на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря.
Гості мали змогу у невимушеній атмосфері ближче познайомитися, обмінятися досвідом та поспілкуватися з Головою Правління і директором бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ "Укрнафта". Такий формат зустрічі, що передбачав відкритий діалог, виявився доволі ефективним. На завершення керівники місцевоі влади засвідчили свою підтримку колективу компанії та розуміння ролі "Укрнафти" у подальшому розвитку територіальних громад краю та нафтовидобувної галузі України. Залишається сподіватися, що і представники найвищих органів влади продемонструють солідарність з громадами Прикарпаття та державницький підхід до вирішення проблем Товариства і без зволікань у 2018 році продовжать дії ліцензій на користування надрами для 27 родовищ, які розробляються ПАТ "Укрнафта".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #2 Гість 12.10.2017, 20:50
Цитую гість:
Боже, який парад... А що насправді?

А в нас завжди якщо має хтось приїхати парад. Все що якось так закривається, а що саме головне появляються даішники яких в такий день не побачиш
Цитата
 
 
+1 #1 гість 12.10.2017, 16:08
Боже, який парад... А що насправді?
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30