Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Затверджено базові умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Надвірнянська міська рада інформує, що рішенням виконавчого комітету Надвірнянської міської ради №65 від 18.08.2017 р. затверджено базові умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:

РІШЕННЯ

 

від 18 серпня 2017 року                                                                             № 65

 

Про затвердження базових умов конкурсу

з перевезення пасажирів на міських

автобусних маршрутах загального користування

 

            Враховуючи те, що у 2018 році закінчуються договори про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна та з метою доведення інформації до широкого кола суб’єктів господарської діяльності, які надають послуги з пасажирських перевезень щодо базових умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна, який буде проводитися у 2018 році, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, Постановою КМУ “Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” №1081 від 03.12.2008 року, рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження, виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

 1. Затвердити базові умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна, згідно додатку №1.

 

 1. Затвердити типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна, згідно додатку №2.

 

 1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 26.03.2015 року №51 “Про визначення базових умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”.

 

 1. Розмістити дане рішення в районних та обласних засобах масової інформації з метою інформування широкого кола пасажирських перевізників про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна у 2018 році.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Василенка В.В.

 

 

Міський голова                                                                                З.М.Андрійович

 

 

 

Додаток №1

до рішення виконавчого комітету від 18.08.2017 року

№ 65 “Про затвердження базових умов конкурсу з

перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

загального користування”

 

Базові умови конкурсу з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Надвірна

 1. Мінімальна кількість транспортних засобів на кожному маршруті 2 шт.

(категорія М2, М3, клас 1, згідно Наказу Міністерства транспорту і зв’язку №285 від 12.04.2007р. місткістю від 22 пасажирських місць). Заборонено надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів переобладнаних  з транспортних засобів іншого призначення.

 1. Час роботи на маршрутах з 700 до 2200 годин.
 2. Інтервал руху на всіх маршрутах з 700 до 900 години, з 1200 до 1400 години та  з 1700 до 1800 години – 10 хвилин. В інші періоди не більше 30 хвилин.
 3. Забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.
 4. Безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій та дітей до 14 років без бюджетної компенсації.
 5. Перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації.
 6. Встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті.
 7. Забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію  про вартість проїзду на маршруті.
 8. Забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.
 9. Неухильне додержання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Закону України “Про дорожній рух”, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
 10. Термін на який будуть укладені договори на перевезення пасажирів на міських маршрутах становить 3(три) роки.
 11. У конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності.

Для участі у конкурсі претенденти  подають  на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком №1 до Порядку проведення  конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008 та наступні документи:

 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті , із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу
 • копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті або письмова інформація про їх відсутність
 • графік руху на маршруті
 • анкету відповідно до п.32 Порядку проведення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.
 • копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма №1Дф) за останні повні два квартали
 • додаткові письмові пропозиції з виконання умов конкурсу та виконання умов договору на перевезення пасажирів (при наявності).

 

 

Заступник міського голови                                                                                   Василенко В.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #15 Міша 01.10.2017, 18:54
Алло,куди загнали автобус.Нам знову їхати напівзігнутими, та як оселедець в бочці.
Цитата
 
 
0 #14 Гість 27.09.2017, 11:16
Шановіні депутати,голова СР с. Стримба,де обітцяний новий автобус на с. Стримбу?Ми чули і знаємо,що мав бути мікроавтобус,бі льший за пепередника ще з 1 вересня.Ну і де,вже кінець місяця.
Цитата
 
 
0 #13 Оксана 25.09.2017, 15:07
Ранок почався з приємного,мікро автобусів з 7-20 до 7-40 було 3, діток забрали без пригод,Лісокомб інат-Руднєва прибув вчасно,штовхани ни не було,в автобусі було вільно.
Перевізнику дякую за розуміння, але контроль за рухом мікроавтобусів зранку буде щоденний.
Цитата
 
 
0 #12 Гість 23.09.2017, 00:31
пункт 9. Забезпечення на маршрутах загального користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

А хоч одна із зупинок пристосована для осіб з обмеженими можливостями?
Можливо конкурс підлаштовують під "конкретного" перевізника?
Цитата
 
 
0 #11 пенсіонер 22.09.2017, 11:42
Просимо на території зупинки Лісокомбінату розмістити інформаційнй стенд із розкладом руху. Також зобов’язати перевізника розмістити графіки руху автобусів в салонах автобусів.
Цитата
 
 
0 #10 оксана 22.09.2017, 11:01
На Лісокомбінаті де є так звана зупинка взагалі відсутній графік руху автобусів.Закли каю всіх пасажирів підписуватися під звернення з понеділка і до кінця тижня.Будуть зроблені фото під час посадки в автобус та виставлятимутьс я в інтернеті.Нехай побачать всі цю проблему по перевезенню по даному маршруту.Подума йте добре пане перевізник, чи це Вам треба, та вирішіть проблему мирноі не один день а на щодень.
Цитата
 
 
0 #9 Ярослав. 22.09.2017, 10:48
Шановний пане мере,шановний пане перевізник,ми хочемо і вимагаємо,що б ви були присутні хоч одного дня при посадці в такі автобуси ,якщо їх можна назвати автобусами,вони вже давно віджили свій термін з 7-20 до 8-00.Це жахіття! Сьогодні рейс в 7-40 виник скандал в автобусі,людям попортили настрій на цілий день.Коли є зауваження з боку пасажирів,то водії ці зауваження повинні доносити до перевізниківА не викрикувати, що я приїхав вчасно хоч і запізнився.У нас в НГВУ проходять по перепустці,і нехочеть кожного ранку робити крос- бігом від лікарні і до контори НГВУ.Наведіть порядок будьте добрі.
Цитата
 
 
0 #8 Ольга 22.09.2017, 10:37
Та це не тільки сьогодні,це таке кожного дні,де дивляться батьки цих дітей,я б ніколи недозволила їхати своїм дітям таким шляхом.Діти біжуть прямо під автобус,коли він розвертається.Ш ановні батки, чому не пишете звернення до районної Ради,не кличете комісію по перевезенню пасажирів,недоп омамагає звіть телебачення.
Цитата
 
 
0 #7 Олег 22.09.2017, 10:01
Сьогодні в 7-40 їхав автобусом лісокомбінат - Руднєва,автобус приїхав з запізненням в 5 хвилин, при тому ,що 2-ох попередніх бусів не було.Дороги зараз в нас справні,і гололедиці несмає.а то завжди відговорки, що гололедиця , або дорога в жахливоому стані.Це не їзда а ходіння по муках.Мені дуже жалко тих діток,яких запхнули а автобус ,придавили там і це маленькі дітки 1-2 клас ще на плечах з рюкзаками.Люди просто атакують автобус тому,що бракує транспорту зранку ,ніхто ні на кого не зважажає,хворий ,дитина чи немічний.хто високого зросту стоїть напівзігнутий,я кщо непощастило присісти.Ганьба такому перевізнику,ган ьба Вам пане Кепещук.
Цитата
 
 
0 #6 Гість 15.09.2017, 08:20
Просимо справного автобуса на Стримбу,вчора автобус глох та заводився чотири рази поки доїхав до ЛК,а про Стримбу то маски шоу а не їзда.Половину дороги їдемо.а половину йдемо пішком.Вимагаєм о на канкурсній основі замінити перевізника та надати нормальні умови для перевезення пасажирів.Зранк у неможливо сісти в автобус,людей повно,як маковій коробочці.
Цитата
 
 
+1 #5 Гість 14.09.2017, 16:23
А що про необґрунтоване ціну в 4 грн вже всі забули ?
Цитата
 
 
+2 #4 Надя 14.09.2017, 10:10
Просимо забезпечити пасажирів автобусами зранку , коли люди добираються на роботу а діти в школу.Просимо водіїв дотримуватись графіка руху автобусів.Проси мо справних автобусів, а не таких,що пів дороги їдуть а пів дороги пасажири ідуть пішком до Стримби.
Цитата
 
 
+3 #3 оксана 14.09.2017, 09:39
Сьгодні 14.09. автобус Руднєва -Лісокомбінат спізнився на 5 хвилин,приїхав в 7-45 замісь 7-40 і був в єдиному екземплярі на лінії з 7-20.Їзда була ,нікому не позавидуєш.наві ть всіх людей не забра.Я особисто телефонувала до перевізника ,але віт трубки не взяв,і це неодноразово телефонують люди по телефону,який написаний в салоні цього "віхотка".А ціна 4 грн,за що,за те,щоб нам обривали гудзики,та портили настрій зранку.За ці гроші,я маю сидіти в бусі а не стояти на одній нозі та щоб мені рахували ребра.Ганьба.Ми пасажири збираємо підписи,та будемо звертатися в обласну ОДА,якщо тут на місці не можуть налагодити нормальні перевезення пасажирів.Номер телефону,який вивісили в салоні автобуса 0971073285.Попр обуйте зателефонувати самі пане мере!
Цитата
 
 
+2 #2 Гість 14.09.2017, 09:27
Зранку на зупинці,якщо це можна назвати зупинкою,збирає ться багато діток та людей,які їдуть на роботу,зайти всім в один бус,який рипить,тріщить, та ледве їде неможливо.Люди залишаються на цій зупинці,та щей по дорозі на зупинках,бо немає куди взяти пасажирів.Це неподобство.Ці "консерви"почин ають їздити з 9-00 бо там вже є студенти і можна зірвати грошенята.
Цитата
 
 
+2 #1 Гість 14.09.2017, 09:18
Шановні панове Андрійович та Василенко,забер іть ліцензії та недозвольте цим горе перевізникам Шуніній та тим,які перевозять людей з Лісокомбінату та Стримби знущатися над народом.Порушує ться графік перевезень кожного дня.Зранку неможливо добратися на роботу з Лісокомбінату.А втобуси не виходять на лінію.зранку один автобус в 7-40 Руднєва-Лісоком бінат,перед ним мають бути ще два автобусив 7-20 та 7-30.Буває так, що немає ні одного.
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30