В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

ДСЮШ

"Укрнафта" запрошує інвесторів на Битків-Бабчинське родовище

ПАТ «Укрнафта» запрошує потенційних інвесторів розглянути участь у п'яти інвестпроектах в галузі видобутку, буріння і переробки газу. Оголошення та презентація для інвесторів доступні на сайті компанії. «Укрнафта» передбачає зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня.
Нова стратегія розвитку компанії на 2017-2025 роки передбачає істотне зростання інвестицій до $ 1,7 млрд. Ця сума включає як внутрішні ресурси, так і зовнішні інвестиції. Найбільша нафтовидобувна компанія України, на частку якої припадає понад 90% запасів нафти і 70% видобутку нафти, до 2025 року планує подвоїти річний видобуток нафти до 21 млн. барелів або 3 млн. тонн і на 50% збільшити видобуток газу до 65 млрд. футів3 або  или 1.9 млрд м3. У червні цього року «Укрнафта» презентувала нову стратегію розвитку на Українському енергетичному дні в Лондоні.
Перші три проекти, запропоновані потенційним інвесторам, передбачають збільшення видобутку нафти і газу на Бориславському, Битків-Бабчинському і Рудовсько-Червонозаводському родовищах і включають буріння нових вертикальних свердловин і бічних стовбурів, операції з гідророзриву пласта й інтенсифікації видобутку, а також модернізацію інфраструктури. Два інших проекти стосуються інвестицій в бурові послуги і нафтові сервіси для задоволення потенційного попиту з боку «Укрнафти», «Укргазвидобування» і приватних компаній, а також модернізацію одного з газопереробних заводів «Укрнафти». Це дозволить збільшити виробництво скрапленого газу та знизити витрату природного газу, зекономлений обсяг якого потім можна реалізувати за ринковими цінами.
Джонатан Поппер, Виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку:
«Нафтогазові родовища «Укрнафти» мають величезний потенціал. Після багатьох років недоінвестування нове керівництво прагне якомога швидше розблокувати цей потенціал, використовуючи як власні ресурси, так і капітал і досвід іноземних та місцевих партнерів».

Довідка:
Битків-Бабченське нафтогазоконденсатне родовище — належить до Бориславсько-Покутського нафтогазоносного району Передкарпатської нафтогазоносної області Західного нафтогазоносного регіону України.
Розташоване у Надвірнянському районі Івано-Франківської області на відстані 7 км від м.Надвірна.
Приурочене до Берегової скиби Карпат і групи складок центр. частини Бориславсько-Покутської зони. Вивчення району родовища розпочали в 1860-1870 рр. Для родовища характерний покривно-лускоподібний стиль тектоніки.
Поклади вуглеводнів приурочені до Берегової скиби Карпат , і та іі ярусів складок Бориславсько-Покутської зони. Складки обох структурних ярусів розбиті поперечними скидозсувами з амплітудою 300-1000 м. Складки іі ярусу в межах родовища простягаються на 30 м при ширині 5-6 м, першого — на 14 м при ширині до 7 м.
Перший промисловий приплив нафти отримано з менілітових утворень у 1889 р.
Поклади пластові, склепінчасті, тектонічно екрановані, один з них також літологічно обмежений. Режими Покладів: газовий, пружний та розчиненого газу, пружноводонапірний та розчиненого газу. Запаси початкові видобувні категорій А+В+С1: нафти — 12442 тис. т; розчиненого газу — 9490 млн. м³; газу — 46431 млн. м³; конденсату — 1829 тис. т. Густина дегазованої нафти 768-865 кг/м³. Вміст сірки у нафті 0,24-0,70 мас.%.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+2 #1 гість 25.07.2017, 20:33
Грамотєї, село Бабче - значить Бабченське!!! Бикота, курва!
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3