Українська правда

ДСЮШ

Відділення "ПРИВАТБАНК" поміняло прописку у Надвірній (фото)

Днями у м. Надвірна, у самому центрі по вул. В. Чорновола, 4 розпочало роботу відділення ПриватБанку, яке облаштоване у форматі відкритої архітектури без кабінетної системи з виділеними зонами самообслуговування. Раніше відділення банку знаходилось за адресою: вул. Княгині Ольги, 7.
У відділенні клієнтів обслуговують за допомогою планшетів, які замінили звичні комп’ютери. Сучасне обладнання дозволяє навчити клієнта Інтернет-банкінгу. Виконувати операції тепер можна швидше, що значно зменшує черги.
“В такий складний для держави час приємно спостерігати, як відкриваються нові відділення банку в нашому районі, - говорить голова Надвірнянської районної державної адміністрації Олександр Кеніз. - Враховуючи і місце розташування, і саме приміщення, ми розуміємо скільки зусиль приклав ПриватБанк, щоб бути ближче до свого клієнта. Відкриття оновленого відділення - це дійсно знакова подія для нас. Хочу наголосити, що державна адміністрація вже багато років є партнером ПриватБанку. Ми пам’ятаємо, як ви підтримуєте наших бюджетників, освітян і дякуємо вам за це.”

Також привітати працівників банку прийшли представники міської ради, пенсійного фонду, податкової інспекції, колишні керівники ПриватБанку та багато інших колег, клієнтів, друзів.
“Ми намагаємось завжди прислухатись до побажань клієнтів, - говорить директор Прикарпатського РУ Юрій Акуленко. - Була необхідність відкрити відділення в оновленому торговельному центрі, відмовитись від кабінетів - ми це зробили. Власне, ми вчимо наших клієнтів, як робити всі інші операції вдома – через Інтернет або мобільний телефон, а відвідувати відділення ПриватБанку задля отримання картки чи обміну валют. Для поповнення картки готівкою чи оплати послуг є цілодобові термінали самообслуговування.”
Така наочність операцій допомагає клієнтам і самим навчитись проводити платежі через термінали та Приват24. Враховуючи мобільність планшетів, за бажанням, клієнти пробують самостійно здійснювати окремі операції у додатках ПриватБанку. У будь-якому відділені ПриватБанку на мобільний телефон клієнта можна завантажити і налаштувати додатки для платежів ПриватБанку і навчитись ними користуватись.
На Прикарпатті працює 67 відділень ПриватБанку, 209 банкоматів, 338 терміналів самообслуговування, повідомили в прес-офісі Приватбанку у Івано-Франківську.
Також у новому відділенні отримати всі види банківських послуг можуть юридичні особи та приватні підприємці. Для зручності обслуговування юридичних осіб відділення доукомплектували додатковою касою для крупних сум. Завдяки сучасним технологіям консультації та обслуговування корпоративних клієнтів та підприємців здійснюється в режимі 24/7/365, - інформує прес-служба банку.

Comments are now closed for this entry

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5