Українська правда

Про підсумки декларування та роботи Надвірнянської ОДПІ

За період деклараційної кампанії, що проходила у січні-квітні 2017 року, мешканцями Надвірнянського району надано 316 декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано доходи на загальну суму понад 31711 тис. грн., сума задекларованих зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб склала понад 842 тис. грн., військового збору – понад 244 тис. грн. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Надвірнянської ОДПІ Василь Гнатюк.
За словами посадовця, право на податкову знижку задекларували 209 осіб. В результаті при проведенні розрахунків податкової знижки декларантам повернуть понад 310 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Також Василь Гнатюк повідомив, що до бюджетів усіх рівнів протягом січня-травня 2017 року мобілізовано 329,8 млн. грн. податкових платежів. Це на 142,5 млн. грн. перевищує надходження відповідного періоду минулого року.
Зокрема, до державного бюджету надходження склали 244,3 грн, місцеві бюджети отримали 85,5  млн грн.
Водночас єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло 79,2 млн. грн., що перевищило минулорічні показники на 15,5 млн. грн.
Василь Гнатюк також нагадав громадським організаціям, професійним спілкам, релігійним і благодійним організаціям про необхідність  впорядкувати свої статутні документи та до 1 липня 2017 року надати до податкової інспекції пакет документів для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, релігійними організаціями.
Очільник податківців подякувати громадянам за виконання конституційного обов’язку під час кампанії декларування доходів та платникам податків Надвірнянщини за своєчасну та повну сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка